Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Bass » 04 Юни 2015, 12:12

Оф, значи! Жена ми прави една мега разядка: румънски люти чушки с не знам си какви още там пиперки, чесън, чили, абе супер люта работа. Става страшно и бие дори манджите на индийците. Сиреч: разядка за истински мъже! :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2015, 13:22

Bass написа:Оф, значи! Жена ми прави една мега разядка: румънски люти чушки с не знам си какви още там пиперки, чесън, чили, абе супер люта работа. Става страшно и бие дори манджите на индийците. Сиреч: разядка за истински мъже! :mrgreen:

Е ти си мъж мечта тогава, щом и люто ядеш тестостеронът ти трябва да бие тавана. :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Bass » 05 Юни 2015, 10:25

Pipilota написа:
Bass написа:Оф, значи! Жена ми прави една мега разядка: румънски люти чушки с не знам си какви още там пиперки, чесън, чили, абе супер люта работа. Става страшно и бие дори манджите на индийците. Сиреч: разядка за истински мъже! :mrgreen:

Е ти си мъж мечта тогава, щом и люто ядеш тестостеронът ти трябва да бие тавана. :lol: :lol: :lol:

Ми да, затова скоро ще се изнасям на палатка, така няма да има пробойни в конструкциите :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Andrey » 05 Юни 2015, 10:39

Bass написа:
Pipilota написа:
Bass написа:Оф, значи! Жена ми прави една мега разядка: румънски люти чушки с не знам си какви още там пиперки, чесън, чили, абе супер люта работа. Става страшно и бие дори манджите на индийците. Сиреч: разядка за истински мъже! :mrgreen:

Е ти си мъж мечта тогава, щом и люто ядеш тестостеронът ти трябва да бие тавана. :lol: :lol: :lol:

Ми да, затова скоро ще се изнасям на палатка, така няма да има пробойни в конструкциите :D

Ти ще я дигаш направо тая палатка... :lol: :lol: :lol: С двоен смисъл стана това, което казах.
Сега съм се зарибил да ям патладнжан с чили подправка, това ми е най-лютото засега.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Bass » 08 Юни 2015, 10:03

Andrey написа:Ти ще я дигаш направо тая палатка... :lol: :lol: :lol: С двоен смисъл стана това, което казах.
Сега съм се зарибил да ям патладнжан с чили подправка, това ми е най-лютото засега.

Пробвай хубава дижонска горчица. И ти ще вдигнеш палатката. :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Pipilota » 08 Юни 2015, 10:28

Bass написа:
Andrey написа:Ти ще я дигаш направо тая палатка... :lol: :lol: :lol: С двоен смисъл стана това, което казах.
Сега съм се зарибил да ям патладнжан с чили подправка, това ми е най-лютото засега.

Пробвай хубава дижонска горчица. И ти ще вдигнеш палатката. :D

Това ще е много огнена любов накрая. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот mix_twix » 09 Юни 2015, 14:40

Люти чушки и шкембе чорба, тва е истинска тестостеронна бомба няма какво повече да го мислим. Кви са тея ягоди, какви са тези истории, афродизиака се крие в най-древната българска чорба! :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Юни 2015, 09:01

Не знам дали е въпросът точно до лютото, или за да се покаже, че всъщност мъжете трябва да бъдат корави и сериозни мъже разбира се.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот asdddwww » 25 Яну 2016, 15:12

marsu написа:Не знам дали е въпросът точно до лютото, или за да се покаже, че всъщност мъжете трябва да бъдат корави и сериозни мъже разбира се.

И в двете трябва да ни бива, по мое мнение. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот sofi_black » 25 Яну 2016, 16:10

А кой от двата пола смятате, че издържа повече на люто, дали е като при болката?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта