Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2014, 17:08

Стигнах до този въпрос, след като прочетох едно изследване, което доста ме впечатли - мъже, които подправили по време на експеримента си една и съща храна с люто, вместо със сол, в края на изследването е открито, че мъжете избрали пикантната храна са с повече тестостерон, за разлика от другите :idea: :idea:

Е, от това можем ли да заключим, господа, че истинските мъже са тези, които ядат, разбира се и обичат люто? :roll: Не мисля, че мога да отсъдя подобни неща от личния ми опит и все пак, може би има някаква капка истина в цялата тази история за истинските мъже! :roll:

От друга страна явно неслучайно лютото си е афродизиак, основно за мъжете :idea:
chillies.jpg
chillies.jpg (25.89 KiB) Прегледано 1268 пъти
Та, каква е връзката и има ли въобще такава, между лютото и т. нар. истински мъже :idea: :?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот ivoblinc » 17 Дек 2014, 17:13

Хехехе, стига де, стига! В крайна сметка мъжествеността в какво се измерва - мускули, справяне в леглото, галантност :roll: Има доста и различни измерения на мъжествеността и това, че не ям люто ме прави един немъжествен тип... чак ме замислихте! :D
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Slavena » 17 Дек 2014, 17:16

Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот ivoblinc » 17 Дек 2014, 17:24

Slavena написа:Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Ехаа, не думайте :D :D и в кои показатели за мъжественост Ви падна в очите като пикльо? :lol:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Burborino » 17 Дек 2014, 17:43

Малко идиотско ми се струва. Кое точно прави един мъж - истински такъв?! :lol:
Плюс това има хора, които не могат да ядат люто поради някакви здравословни причини. Това веднага означава по тази логика, че те не са достатъчно мъжествени :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Дек 2014, 17:44

У дома никой не яде люто, мъжът ми направи 2 деца и продължава след 20 години брак да си изпълнява съпружеските задължения, :mrgreen: :oops: така че не вярвайте на такива проучвания :D
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Slavena » 17 Дек 2014, 18:01

ivoblinc написа:
Slavena написа:Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Ехаа, не думайте :D :D и в кои показатели за мъжественост Ви падна в очите като пикльо? :lol:

По показателя, че след като ми предложи брак, направи ми бебе избяга със сестра ми, мисля, че е достатъчно. Да, може тестостерона му да е наред, но беше безлют боклук! А ако на такива индивиди ще им помогнат лютите чушки поне да застанат зад решенията си, то задължително трябва да ядат! :evil:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2014, 10:34

Вие се избийте тука :lol: :lol:
Мисля, че няма значение, може би да им се засилва потентността от забързаните процеси в организма, обаче мисля, че на другата мъжественост, в което се влюбват жените лютото не влияе ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот mix_twix » 18 Дек 2014, 11:12

Е, това си е мъжка работа - лютите чушки с боб не са работа за женчовци! :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

Мнениеот Kaya » 18 Дек 2014, 12:08

Звучи логично и научно, възможно е нивото на тестостерон да се влияе, защо да не, по принцип знаем, че все нещо се намира, което да повлияе по някакъв начин на организма.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта