Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.
Правила на форума
Добави отговор

Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:08

Стигнах до този въпрос, след като прочетох едно изследване, което доста ме впечатли - мъже, които подправили по време на експеримента си една и съща храна с люто, вместо със сол, в края на изследването е открито, че мъжете избрали пикантната храна са с повече тестостерон, за разлика от другите :idea: :idea:

Е, от това можем ли да заключим, господа, че истинските мъже са тези, които ядат, разбира се и обичат люто? :roll: Не мисля, че мога да отсъдя подобни неща от личния ми опит и все пак, може би има някаква капка истина в цялата тази история за истинските мъже! :roll:

От друга страна явно неслучайно лютото си е афродизиак, основно за мъжете :idea:
chillies.jpg
chillies.jpg (25.89 KiB) Прегледано 1284 пъти
Та, каква е връзката и има ли въобще такава, между лютото и т. нар. истински мъже :idea: :?

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:13

Хехехе, стига де, стига! В крайна сметка мъжествеността в какво се измерва - мускули, справяне в леглото, галантност :roll: Има доста и различни измерения на мъжествеността и това, че не ям люто ме прави един немъжествен тип... чак ме замислихте! :D

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:16

Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:24

Slavena написа:Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Ехаа, не думайте :D :D и в кои показатели за мъжественост Ви падна в очите като пикльо? :lol:

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:43

Малко идиотско ми се струва. Кое точно прави един мъж - истински такъв?! :lol:
Плюс това има хора, които не могат да ядат люто поради някакви здравословни причини. Това веднага означава по тази логика, че те не са достатъчно мъжествени :lol: :lol: :lol:

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 17:44

У дома никой не яде люто, мъжът ми направи 2 деца и продължава след 20 години брак да си изпълнява съпружеските задължения, :mrgreen: :oops: така че не вярвайте на такива проучвания :D

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

17 Дек 2014, 18:01

ivoblinc написа:
Slavena написа:Бившия ми мъж не ядеше люто и се оказа голям пикльо, така че ще е показателно! Истинските мъже трябва да ядат люто!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

Ехаа, не думайте :D :D и в кои показатели за мъжественост Ви падна в очите като пикльо? :lol:

По показателя, че след като ми предложи брак, направи ми бебе избяга със сестра ми, мисля, че е достатъчно. Да, може тестостерона му да е наред, но беше безлют боклук! А ако на такива индивиди ще им помогнат лютите чушки поне да застанат зад решенията си, то задължително трябва да ядат! :evil:

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

18 Дек 2014, 10:34

Вие се избийте тука :lol: :lol:
Мисля, че няма значение, може би да им се засилва потентността от забързаните процеси в организма, обаче мисля, че на другата мъжественост, в което се влюбват жените лютото не влияе ;)

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

18 Дек 2014, 11:12

Е, това си е мъжка работа - лютите чушки с боб не са работа за женчовци! :mrgreen:

Re: Истинските мъже са тези, които ядат люто?

18 Дек 2014, 12:08

Звучи логично и научно, възможно е нивото на тестостерон да се влияе, защо да не, по принцип знаем, че все нещо се намира, което да повлияе по някакъв начин на организма.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6