Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 22 Дек 2014, 17:22

Ваня Стойчева написа:Защо толкова се притеснявате за промените, които могат да настъпят след раждане?

Защото е ценна, а някои от там си вадят прехраната все пак! :lol: :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот silver933 » 22 Дек 2014, 17:25

S_Milenska написа:
Ваня Стойчева написа:Защо толкова се притеснявате за промените, които могат да настъпят след раждане?

Защото е ценна, а някои от там си вадят прехраната все пак! :lol: :lol: :lol:

шшшт, разваляш бизнеса :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rose_92 » 29 Дек 2014, 20:06

Абе аз това за вагината не го мисля. Просто видях темата и ми стана любопитно. :D
Повече се притеснявам от стриите, които без да съм раждала имам пък какво остава като кача 10-20 кила за 9 месеца.. Но смятам, че една жена като забременее се интересува само от това детето й да се роди живо и здраво, а не толкова от външния си вид, както е било преди бременността. :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Harmony » 30 Дек 2014, 00:45

rose_92 написа:Абе аз това за вагината не го мисля. Просто видях темата и ми стана любопитно. :D
Повече се притеснявам от стриите, които без да съм раждала имам пък какво остава като кача 10-20 кила за 9 месеца.. Но смятам, че една жена като забременее се интересува само от това детето й да се роди живо и здраво, а не толкова от външния си вид, както е било преди бременността. :)

Имах същите притеснения, но за щастие не се увеличиха стриите ми и смятам и вагината си ми е наред, :D но пък с възрастта неизбежно търпи промени, не са кой знае какви, но най-малко малки промени с цвета на малките устни, не са изключени :-)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 30 Дек 2014, 10:47

rose_92 написа:Абе аз това за вагината не го мисля. Просто видях темата и ми стана любопитно. :D
Повече се притеснявам от стриите, които без да съм раждала имам пък какво остава като кача 10-20 кила за 9 месеца.. Но смятам, че една жена като забременее се интересува само от това детето й да се роди живо и здраво, а не толкова от външния си вид, както е било преди бременността. :)

Tова зависи от кожата, аз с какво ли не съм се мазала - корема ми е като тигър сега, какво да се прави, не е много красиво, но моята кожа по принцип е много нежна. Важното е, че сега детето тича живо и здраво и са измислили целите бански! :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Malina » 06 Яну 2015, 17:10

Естествено, всички сме любопитни какво се случва там долу пък не искаме да го виждаме, по време на раждането. :lol: Според мен обаче е мит, че след раждането вагината вече се е разпънала и удоволствието не е същото. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lollipop » 10 Яну 2015, 12:40

Не откривам никаква промяна, но да ви кажа аз не я и виждам де :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот MGB » 16 Дек 2016, 18:03

Malina написа:Естествено, всички сме любопитни какво се случва там долу пък не искаме да го виждаме, по време на раждането. :lol: Според мен обаче е мит, че след раждането вагината вече се е разпънала и удоволствието не е същото. :roll:


Няма такова нещо, разбира се, че си е същото. Поне при мен. Може би мъжете ни трябва да кажат дали я чувстват по-различно отпреди :wink: .
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот fawla » 29 Мар 2017, 15:19

Мисля, че са малко случаите, при които има разлика и някаква промяна.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 05 Апр 2017, 15:46

fawla написа:Мисля, че са малко случаите, при които има разлика и някаква промяна.


За съжаление на нас жените е точно обратното. :cry: Всяка втора жена има вагинални проблеми след естествено раждане. И то не само визуална промяна, но и появяване други неудобства като болка след секс и дори изпускане. Ето например майка ми има проблем с изпускането, но преди години не е имало такива модерни методи за справяне с проблема, както сега. Ние жените какви ли не препятствия имаме в живота и все с нещо трябва да се справяме, но какво да се прави - трябва да се борим.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron