Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2017, 09:03

Страхотно, процедурата е поносимо скъпа и след като решава проблема, направо е супер. :) Но и мен ме интересува цена за една процедура ли е, (защото каза, че иам нужда от няколко), или е ценята на цялата услуга.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 05 Юни 2017, 17:12

Момичета, цената е за една процедура. Вече зависи от индивидуалния случай колко ще са необходими. При майка ми ще трябват три процедури за 3 месеца (по една на месец), тя има доста оплаквания и неразположения. Но най-важното и е да се оправи проблема с изпускането. Цената не ми се струва толкова висока като си помисля, че процедурата е кратка и безболезнена. А иначе представям си пластика какво е да ти направят там отдолу - ужас звучи. :???:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 05 Юни 2017, 17:19

Pipilota, на преглед ли си била та имаш нужда от няколко?
Ако решава проблема, изобщо не е скъпо, има жени, които са направо безчувсвени, говоря за млади жени след раждане.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот уморена » 06 Юни 2017, 09:28

След като една процедура е 650 лева и са необходими 3, това са си 2000 лева. Да ви кажа, малко могат да си го позволят, извън столицата. Моята майка не може да си позволи да даде такава сума. Но е добре, че има опции за лечение по толкова лесен начин.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 06 Юни 2017, 14:47

Парите са си пари, но нали знаеш здравето цена няма.. Майка ми също не е жена с някакви големи възможности, но това, което ми сподели, е че няма търпение да се избави от този дискомфорт и това е водещо. Като се замислиш айфона струва почти 2 хиляди лева, а колко много хора дават толкова пари за телефон. А за едното здраве ли да не ги дадем, oсобено ако страдаме от нещо ежедневно..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2017, 16:22

Аз айфон нямам и сумата е голяма, не мога да си го позволя, ако е повече от една процедура. :sad: Мога да събирам 3-4 години да заделя тая сума ако трябват няколко процедури.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 07 Юни 2017, 16:58

Всеки си знае бюджета и кое му е приоритет.. според мен човек трябва да си слага здравето на първо място. А и представи си да се изпускаш всеки ден по няколко пъти.. как няма да намериш парите тогава. :cry:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 07 Юни 2017, 17:12

Изобщо не е скъпо. Принципно не обичам да сравнявам нещата, ама в повечето случаи на триците сме скъпи, а на брашното евтини. Гледам малки деца с айфони, а да не говорим какви пари се хвърлят по абитюренти. Когато става въпрос за здравето и качеството на живот, пари не се щадят. Прощавайте, не искам да съм назидателна, ама...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот qwerryyy » 08 Юни 2017, 11:38

Когато едната процедура е колкото месечната ти заплата, тогава усещаш, че е скъпо. :mrgreen: Аз работя за по-малко пари, съжалявам, но и за мен е скъпа процедура. Да, не е приятно, но е нещо, с което се живее...
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 08 Юни 2017, 12:57

Абе, какво се правите, ще си продадете айфона и ще отидете да се стегнете малко да не се изпускате. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта