Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 08 Юни 2017, 15:45

Момичета, не е смешно..това с изпускането е ужасен проблем, който те кара да се чувстваш много зле. Буквално не човек. Представете си на зряла възраст да се напишкваш.. Аз ако съм само ще мисля - как да реша проблема, ще търся заем, ако трябва и айфона ще си продам да - не виждам нищо нередно. :???: Само здравето и комфортът да са ми окей.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 08 Юни 2017, 16:21

Gold написа:Момичета, не е смешно..това с изпускането е ужасен проблем, който те кара да се чувстваш много зле. Буквално не човек. Представете си на зряла възраст да се напишкваш.. Аз ако съм само ще мисля - как да реша проблема, ще търся заем, ако трябва и айфона ще си продам да - не виждам нищо нередно. :???: Само здравето и комфортът да са ми окей.

Пошегувах се, Gold, разби се, че проблемът не е за подценяване. Ама някой да ми намеква, че имам 5 айфона и 16 златни зъба, защото казвам, че не мога да отделя тея пари пък също не ме кефи.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 09 Юни 2017, 16:36

Въпросът е друг - здравето е най-важно и винаги трябва да бъде на първо място. Много хора го пренебрегват, а после положението става по-лошо..Иначе майка ми започва процедурите и ще видим какво ще се случва при нея. Дано се оправи милата. :???:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 10 Юни 2017, 09:10

Ще се оправи, а че здравето е на първо място така е, но няои неща могат да почакат, колкото и да е грозно, защото повярвай, не много хора имат заделени там 1000-2000 лева :) без обиждания, но хората в София изобщо не разбират живота извън столицата, а тук не се спестяват такива пари. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот kikimoraa » 11 Юни 2017, 14:20

Всеки се разполага според чергата си, за някои здравето е след покриването на нуждите у дома, което е и до някъде нормално.. а с това, както казахте се живее, въпреки дискомфорта. Нека да не гледаме негативно и да се обиждаме, всеки ще прецени за себе си.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 12 Юни 2017, 17:24

Може би само който е изпитал този дискомфорт го разбира наистина, аз знам колко много се мъчи майка ми от него. Но се надявам скоро да се избави от неудобството и да се чувства пълноценна благодарение на лазера. Времето ще покаже.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот kalina_216 » 13 Юни 2017, 11:40

Добре е, че ще се справи вс проблема, който има, а всеки останал нека да прецени за себе си дали ще продължава да живее по такъв начин или не. Ако не иска, трябва да намери начин, ако ще и със заеми и бързи кредити , да си събере необходимата сума, за да се подложи на дадена процедура за справяне с проблема.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 13 Юни 2017, 14:58

Аз мисля, че се измества темата. Ако иска човек пари винаги може да намери, просто е въпрос на приоритет.
Имам роднини в провинцията, които работят и са по-добре финансово от Софиянци, но харчат парите за плазми, телефони, перални и др.
Здравето трябва да е на първо място, то е най-голямата нужда.
Една млада жена със сраствания следствие на раждане, която не може да води пълноценен живот, от какво има най-голяма нужда?
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 13 Юни 2017, 16:51

Всеки си преценява сам, парите са относително понятие, за някой са нищо за друг всичко.
За мен по-важното е, че имаме достъп до лечение, защото при някои жени проблемите са големи.
Ако почна да се изпускам, няма да се замисля дори, веднага се подлагам.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот klarissa » 14 Юни 2017, 12:39

Наистина темата се измести, това с лазера е много полезно, а и може да се направи процедурата и след година две, когато се събере необходимата сума. :))
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта