Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 10 Юли 2017, 16:33

Най-голямото щастие са ни децата, спор няма. Обаче последните месеци от бременността, ми беше тежко, тогава си мечтаех по-скоро да родя.
И стриите и килограмите и промяната на вагината, ако можех бих си ги спестила, ама няма как. :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 10 Юли 2017, 16:36

Съгласна съм с тебе, Пчела.. като има начини за поправяне на проблема, смело трябва да си раждаме без да го мислим толкова какво ще стане с вагината ти, после всичко е поправимо и пари се събират.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 11 Юли 2017, 10:26

Хубаво е, да, детето е важно, но бременността не е най-цветущия период от живота ми. Подувания, повръщане, не можех да ставам нормално от леглото, много неприятно. Затова и не се реших да имам второ дете.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 11 Юли 2017, 14:57

То не винаги втората бременност е като първата.. а и от една страна като гушнеш детето си забравяш за всички тези неразположения, и за промяната във вагината, и за повръщането, и за всичко. Все пак вагината може да се оправи с лазера, а повръщането свършва в един момент. А детето ти ще те радва цял живот! :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юли 2017, 15:15

Абе нека да раждаме повече деца, пък останалото лесно. :) Не разбирам и аз как може някой да се откаже, защото пък не му е харесала бременността. Няма как да е най-приятното време, да ти е трудно да станеш, да ти е трудно да отидеш до тоалетната дори. Но пък после си е струвало.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 12 Юли 2017, 14:35

Много жени, които имат тежка бременност и раждане не искат и да помислят за второ. Това не означава, че не си обичат детето, не ги съдя, те си знаят през какво са преминали.
Болката се забравя, но промените си остават и е хубаво, че вече има процедури и терапии, с които нещата се оправят.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 12 Юли 2017, 15:25

Доста ме е страх от бременността и раждането, но ме крепи мисълта, че поне повечето неща вече са поправими.. Че после сигурно после ще ми трябва вагинално подмладяване, а да не говорим за промените в гърдите и тялото..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот kikimoraa » 13 Юли 2017, 14:29

Я по-смело, момичета. :) Жените сме много силни и имаме способността да раждаме и да износваме живот. Кой може да се похвали с такова постижение?? Та ние правим най-важното и тялото ние достатъчно силно, за да се справи.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Yunona » 13 Юли 2017, 14:43

kikimoraa написа:Я по-смело, момичета. :) Жените сме много силни и имаме способността да раждаме и да износваме живот. Кой може да се похвали с такова постижение??


Половината човечество :grin:
И то с любезното и незаменимо съдействие на другата половина. Заедно сме непобедими :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юли 2017, 14:50

Gold, да ти кажа не е страшно, предимство е, че колкото и да си подготвена, никога няма да знаеш какво наистина те очаква. :mrgreen: Аз родих съвсеем млада, на 22г. бях като войник, слушах внимателно и изпълнявах всичко, сега 8 години по-късно знам какво е било и си казвам, че не беше чак толкова страшно, след като се замислям и втори път да го играя това хоро. :mrgreen: Има някои случаи, при които има проблеми и то не един или два, но то има случаи и на ударени от гръмотевици, но ние продължаваме да излизаме навън, нали? :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта