Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 14 Юли 2017, 15:41

Така е момичета, прави сте, ще се справя - знам аз. :smile: Но когато след такова събитие като раждането видя едно ужасно тяло в огледалото, не знам дали ще го понеса - нито мъжа до мен. :lol: Ще трябва после яко ремонт! :lol: Май ако забременея живот и здраве, направо още оттогава ще започна да заделям спестявания не само за бебето, ами и за процедури. Че като знам при майка ми какво е било, сигурно и при мен няма да е леко! :lol:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот skyfly » 14 Юли 2017, 15:45

Да ти призная, ако мъжът до теб реши, че не си струва гледката да те гледа.. може би трябва да си помислиш дали ти самата заслужаваш такъв мъж. Раждането не е шега, някои кожи преминават по-лесно през раждането, някои тела се приспособяват по-лесно. Но мисълта, че няма да ни харесва после мъжът ни сигурно ще тежи двойно след раждането. И хоп - следродилната депресия е в кърпа вързана.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 17 Юли 2017, 17:29

Аз знам, че той ще понесе гледката - шегувам се просто. Няма да се откаже от мен, но сигурно няма да му е приятно да изглеждам така.. както и на мен няма да ми е приятно, ако качи 15 кила и пусне бирено коремче. Искам да ме харесва, както и аз да харесвам себе си. За това и след едно раждане ще направя всичко по силите ми да си върна предишния външен вид. Включително и там отдолу..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юли 2017, 09:04

Добре е да искаш да се възстановиш, а и вече има много начини за това нещо, стига желание да има. То са процедури,бавачки (които да гледат детето, докато си във фитнеса) и един тон други опции да изглеждаш перфектно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 18 Юли 2017, 17:18

Така е, права си Моника - добре, че живеем в 21 век, че иначе не знам. Не бих си представила да се изпускам до края на живота си например. :sad:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 18 Юли 2017, 17:38

Ау, дори не го споменявай като вариант..направо си го представих. Щастливки сме, че не сме живели във в онези времена, когато не е имало лазери и са били обречени да се мъчат цял живот милите! :roll: :sad: А как смятате дали ако примерно някоя жена е родила преди 40 години и се е изпускала толкова време, сега би се подложила на лазера, ако е 65 да кажем и да си облекчи най-после проблема макар и на дърти години, както се казва. :???:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Юли 2017, 09:01

На стари години повечето жени имат този проблем, не вярвам, че някоя баба на 60+ ще тръгне да си оправя вагината да не се изпуска, тя цял живот е карала така.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот svetlozara » 19 Юли 2017, 10:29

Ако ми се случва нещо такова, задъжилтено ще мина през лазера или друга процедура да се реши проблема. Освен неприятното чувство, сещайте се какъв аромат ще се носи от вас, особено ако седнете по турски, не това искаме, нали?
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 19 Юли 2017, 17:13

Е това, че е на 60 не значи, че не трябва да се грижи за себе си! Сега са вкарали лазера в БГ, сега действа.. По-добре късно, отколкото никога! А и на 60 някои жени хич не мога да ги нарека баби, доста поддържани дами има. :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот vanessa_ » 20 Юли 2017, 09:32

Чак доста.. :) някои жени са поддържани дами на 60 години. Но повечето не мисля, че на 60 са страшна работа..
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта