Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 20 Юли 2017, 20:07

Те и да не са толкова поддържани, проблемът с изпускането не е толкова до поддържане.. то си е и здравословен проблем, с който предполагам трудно се живее. Аз ако съм на 60 или 70, пак бих действала, ама да се чувствам като човек. :roll: :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот skyfly » 21 Юли 2017, 08:47

Все пак не забравяйте, че преди лазера, има и други методи. Упражненията на Кегел са доказано успешни, разбира се обаче, отнемат време, докато лазера отиваме, лягаме и хората ни оправят проблема. Но при по-леките случаи (аа и не само), пробвайте тезиупражнения. И без проблем е добре да се правят, за да поддържат мускулите. Хубавото при тях е, че може да ги правите по всяко време, дори и по време на делови обяд, никой няма да разбере дали правите упражненията на Кегел, или просто си похапвате салата.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 21 Юли 2017, 23:09

Хаха, не си представям да правя тези упражнения, докато хапвам салата в обедната почивка например? :grin: :lol: Шегата настрана, сигурно имат ефект, но при по-леки случаи. Ако положението е тежко, не ми се струва, че може да се разчита на тях..А и аз хич не обичам да се занимавам и да губя много време, наистина лазерът изглежда по-лесно и бързо решение.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lollipop » 24 Юли 2017, 10:49

Да, с тази разлика, че в единия случай спестяваш 1000 лева, в другия ги даваш. Но ако изключим финансовата част на нещата, не мисля, че е по-добре да се правят манипулации по тялото, които могат да бъдат избегнати. След раждането аз съм се стягала само с Кегел упражнения, правих ги след раждането на дъщеря ми преди 16 години, правя ги и все още след като преди две година и половина родих отново. Никакви проблеми не съм имала при ражданията, но въпреки това имах шевове. Мога да кажа, че упражненията ми помагат страшно много. Правя ги докато гледам телевизия, докато чета.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Snejna » 24 Юли 2017, 11:25

Важното е, чеима възможности, ккато този лазер. защото иначе с операции е много по-сложно, а така се решава проблема много по-лесно, ако им анужда да се реши.Много лекари биха препоръчали и само упражнения, ако това би било достатъчно.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 24 Юли 2017, 16:55

Аз бях на преглед и утре ми е първата процедура. Имам както ви казах пигментация, но най-важното е проблема с изпускането, че ще се реши.
Утре ще разказвам, твърдят, че няма болка ама пак ме е страх...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 25 Юли 2017, 10:32

Gorica23 написа:Аз бях на преглед и утре ми е първата процедура. Имам както ви казах пигментация, но най-важното е проблема с изпускането, че ще се реши.
Утре ще разказвам, твърдят, че няма болка ама пак ме е страх...

Ти нали нямаш проблеми с изпускането???
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 26 Юли 2017, 16:22

Горице, леле, от кога така, не си ли млада за изпускане...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 15:39

Абе, май момичето ще се бори с пигментацията. :) Нещо и аз не разбрах, но по спомени, това е проблема, другата част е по-скоро констатация.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 27 Юли 2017, 16:10

Gorica23 написа:Аз бях на преглед и утре ми е първата процедура. Имам както ви казах пигментация, но най-важното е проблема с изпускането, че ще се реши.
Утре ще разказвам, твърдят, че няма болка ама пак ме е страх...


Кажи как мина и какво е това изпускане при млада жена, да нямаш по скоро друг проблем, нещо като цистит?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта