Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kaya » 27 Юли 2017, 16:15

Защо си мислите, че изпускането задължително е при раждали жени?? Може да е и при младите момичета, ако мускулите им не са достатъчно добре тренирани..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 31 Юли 2017, 16:59

Пази боже от такъв проблем на млади години, ама какво да правиш - генетика.. Поне ако се подложиш на процедурите на млади години, ще се яви като вид превенция за в бъдеще. Винаги намирайте положителното във всяка ситуация, момичета! :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот qwerryyy » 01 Авг 2017, 11:40

На млади на стари години, нали има решение на проблема, значи няма защо да се притеснявате толкова. :)Пари се изкарват, здравето е на първо място. Аз също мисля да мина една консултация, мжое да съм тръгнала на там, пък да не знам.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 01 Авг 2017, 20:27

Имаш ли някакви симптоми, на колко години си?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Mon_ton » 02 Авг 2017, 10:18

Много е неприятно изпускането, след раждането ми се случва някой път, леле, ако кихна когато ми се ходи до тоалетната, ужас направо! Септември ще ходим до София и ще си запазя час за консултация. Най-неприятното е, че когато се изпускаш, колкото и добра лична хигиена да имаш, то просто не се получава,. винаги има неприятна миризма.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот kikimoraa » 02 Авг 2017, 13:36

раждането много стршано, всичко се сбърква по тялото, по-добре май секцио, няма да се появяват такива неразположения. пък и си раждаш когато сиискаш :)
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 02 Авг 2017, 16:54

Всяко нещо си има и положителните и отрицателните страни.. Не трябва да се боим от естественото раждане, само защото после може да получим изпускане. Ето вижте, че се решават нещата в край на сметка, а и не е сигурно, че ще се случи и при нас.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква прТомяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 02 Авг 2017, 17:06

Точно така, съгласна съм с теб. Това трябва да е последната причина, поради която избираш секциото.. А и по света хората по колко деца раждат..представете си да родите 3,4 пъти естествено..Е как да няма отражение върху вагината 4 пъти от теб да излезе 3 килограмово бебе. То след едно раждане има, пък 4 ли.. :cry: Просто после заделяме пари да се възстановим и това е. Поне методът не е свързан с болка или губене на време.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Snejna » 03 Авг 2017, 09:13

Секциото не бива да се предпочита, толкова е трудно после възстановяването, пък и защо трябва да се подлагате на упойки и какво ли не, от страх, че може вагината ви да се отпусне. Както казахме, упражненията на Кегел могат да заменят лазера, правят се по време на бременността, дори упражненията за стягането на мускулите на корема помагат, така че възстановяването може да излезе безплатно дори.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 03 Авг 2017, 16:25

Ако няма здравословни предпоставки, естественото раждане е за предпочитане. Тези със секцио не са застраховани от изпускане, термина е инконтиненция. Тя се получава заради отпускане на мускулатурата и може да се прояви при всяка възраст.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта