Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 03 Авг 2017, 17:04

Не вярвам упражненията на Кегел да имат чак такъв ефект, че да се справят с отпусната тъкан, сраствания и изпускане. Сигурно е полезно да се правят, но ако бяха с толкова силен ефект, нямаше да измислят вагиналните операции и лазерите.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 04 Авг 2017, 16:53

Според мен нещата трябва да се комбинират, лазер с упражнения. Тези упражнения сигурно ще помогнат за стягане на мускулатурата, но едва ли при сраствания и болки при полов акт ще имат някакъв ефект.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 08 Авг 2017, 12:31

Имаш право общо трябва да избираме най-сигурния метод и вече всичко спомагателно е добре дошло и ще усили ефекта.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 08 Авг 2017, 13:01

Момичета, искам да ви кажа, че явно лазерът наистина действа. Майка ми е много щастлива, остава и още една (трета процедура) след седмица и приключва лечението. Изпускането и е излекувано, тъканите били много стегнати като на младо момиче, даже се чуди дали да прави последната процедура, но ще я направи, за да затвърди ефекта.

Шегува се с мен и вика.. като родиш и тебе ще те пращаме на лазера. :grin: Викам чакай първо да забременея хихии. :lol:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 09 Авг 2017, 21:43

Пожелавам ти го голд! Раждането, а не нуждата от лазер - де! :mrgreen:

Поздравления за майка ти, че на тази възраст се бори за промяна и да излекува проблемите си. Браво и на доктора. Задължително да направи и последната процедура!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 10 Авг 2017, 16:44

Благодаря ти за пожеланието! За майка ми - аз съм горда с нея, че направи тази стъпка с лазера. Ще направи и последната процедура задължително.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 15 Авг 2017, 00:06

А след тези три процедури трябва ли да спазва някакви специални препоръки?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 15 Авг 2017, 21:49

Майка ти толкова години като си е живяла с това неразположение, сигурно сега й е странно да свикне. Обаче като че ли едно време жените не са мислели толкова за последствията от раждането. Сега като слушам младите момичета от всяко нещо се притесняват и гледат да отлагат създаването на поколение. Чух по БТВ, че възрастта, в която раждат българките, се е качила на 27 години.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 16 Авг 2017, 20:07

Абе да ви кажа с хубавото, лесно се свиква.. :lol:

Докторице, така е масово отлагаме семейството и децата. По-страхливи станахме и гледаме първо да се наживеем.

Лисандра, някакви специални препоръки не е споменавала. Като мине време, ако иска може да направи поддържаща процедура. Иначе само се хвали на приятелките й, даже една от по-близките и тя щяла да ходи есента.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 18 Авг 2017, 11:20

мацки, моя приятелка има проблем. изпускане и увисване на положението в интимната област. на 35 е и не е раждала. явно никой не е застрахован.. :cry:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта