Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kaya » 10 Сеп 2017, 17:17

Разбира се, че когато е кадърен някой, той ще се справя. Моята гинеколожка също работи само на чатно, в кабинета й винаги е пълно. Много отговорен специалист, много приятна, знае как да те предразположи и да те успокои. Има и един леко непукистичен вид, в който някак си ти вдъхва доверие, че положението не е така лошо.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот kauda » 10 Сеп 2017, 18:08

Четох, че инконтиненцията може и да е в следствие на диабет, дори, представяте лиси?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 11 Сеп 2017, 16:25

Интересно.. явно причините може да са многобройни. Къде срещна тази информация?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 11 Сеп 2017, 16:44

Умението на един лекар да те предразположи е изключително важно, особено при такъв деликатен проблем.. Например майка ми е много притеснителна и невярваща в новите технологии неща и ако не е бил въпросният лекар в болницата с лазера, съм сигурна, че въобще нямаше да се подложи на процедурата и щеше и до ден днешен щеше да страда от изпускането. :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Jully » 12 Сеп 2017, 09:33

nefertiti написа:Интересно.. явно причините може да са многобройни. Къде срещна тази информация?

https://medpedia.framar.bg/%D1%81%D0%B8 ... 0%B8%D1%8F ето това намерих аз след като видях мнението на Кауда.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Jully » 12 Сеп 2017, 09:34

Gold написа:Умението на един лекар да те предразположи е изключително важно, особено при такъв деликатен проблем.. Например майка ми е много притеснителна и невярваща в новите технологии неща и ако не е бил въпросният лекар в болницата с лазера, съм сигурна, че въобще нямаше да се подложи на процедурата и щеше и до ден днешен щеше да страда от изпускането. :smile:

А тя вече е доволна от това нали?? :roll: Няма го вече изпускането, приключи с проблема? след процедурата има ли някаквао последващо лечение?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот skyfly » 12 Сеп 2017, 12:09

И за мен е веажно лекаря да може да предразположи, но много от тях пийват доста, и са много груби, трудно се намира специалист, който да е добър и като човек.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 12 Сеп 2017, 17:36

мацки, моята приятелка, за която ви споделих, че е млада, а има подобни проблеми вече е отишла на консултация. каза, че д-рът бил страхотен специалист и ще започва процедурите. Разказвала съм й, че майката на голд се оправи на доста по-напреднала възраст и за това има надежда, че и при нея нещата ще потръгнат. Да й стискаме палци, че милата се мъчи на млади години.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 12 Сеп 2017, 17:59

Радвам се, че съм била полезна на някого. Ще се оправи момичето, нямайте притеснения.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lollipop » 12 Сеп 2017, 19:33

Дано да си реши проблема момичето, щом чак е решило и да споделя, значи не е малък, надявам се, че докторът й е дал добри надежди и бързо ще се възстанови.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта