Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Сеп 2017, 20:21

Някой ден и аз ще ходя, ами да видим кога ще е този ден, такова лесно решаване на проблема изобщо не е за подценяване.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 13 Сеп 2017, 15:24

Пчела, при теб как са нещата, оправи ли се с другите проблеми, за раничката питам?
По въпроса за лекарите, много е важно да те предразположат и да ти вдъхнат доверие! Иначе започва едно лутане, ходене по различни специалисти и накрая манджа с грозде. При всички положения трябва време за да се повлияе човек от дадено лечение. Ама колко е хубаво като се излекуваш, аз направо политам.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 15 Сеп 2017, 14:31

Lollipop написа:Дано да си реши проблема момичето, щом чак е решило и да споделя, значи не е малък, надявам се, че докторът й е дал добри надежди и бързо ще се възстанови.


Не виждам лошо да се споделя, даже напротив - така трябва да се прави. Не е нещо срамно, на всеки може да се случи.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kaya » 15 Сеп 2017, 15:40

E, не е срамно, но аз не споделям с приятелките си, че се изпускам и че съм увиснала, примерно. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 16 Сеп 2017, 09:27

Да си призная и аз не бих седнала да говоря за увисвания и изпускания с приятелките си. :) колкото и да са ми близки, порблемът трябва доста дами е натежал, че да го кажа.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lollipop » 17 Сеп 2017, 09:53

И аз си мълча, такива неща споделям само с лекаря, или тук може да ги споделя, защото никой не ме знае коя съм. :mrgreen: иначе такива неща стават пикантна тема за клюки, което не ми е харесвало никога, дории да е било за добро. Ако споделя с Х и той каже на Y, а после Z дойде да ми даде съвет как да си реша проблема..., тцък!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 18 Сеп 2017, 14:25

Аз нямам такъв проблем, но и да имах - бих споделила. Първо, че щом са ми приятелки, не мога да си правя сметка, че ще кажат на някой друг. Второ дори и да кажат голяма работа, не се филмирам толкова, чудо голямо. По-скоро смятам, че тези теми не бива да бъдат теми-табу, а да си споделяме, за да може да се съветваме за възможните решения!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Сеп 2017, 14:38

Приятели, приятели, ама някой път... стига и от дума на дума, става грозно, хората обичат пикантните теми. Но в случая, споделянето е помогнал на момичето да си намери решение, благодарения на споделената тук лазерна процедура.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 19 Сеп 2017, 14:08

Интимни неща трудно се споделят, но ако са истински приятелите и може да се разчита на тях, бих споделила. Най-малкото ще ми олекне, както казват споделен дерт, половин дерт.
Gold, оправила ли се е момичето или тепърва и предстои?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 19 Сеп 2017, 16:24

Съгласна съм с Голд, аз за почти всичко бих споделила и не с толкова близки хора.. Въобще не ме интересува за мнението на околните и клюките, не биха ме притеснили.. Когато се обсъжда се намират решения, а и така повече хора разбират за лечението и може да помогнат на познати, страдащи от проблема. Става верижна реакция. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта