Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Slavena » 03 Окт 2017, 11:24

Жените винаги сме онеправдани, че всички гадости се случват на нас, на мъжете им е много лесно, а после даже след раждането не искат да почакат някой месец преди да правят секс пак
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 04 Окт 2017, 16:30

точноо.. за това според мен човек въобще не трябва да ги жали мъжете или да им угажда. Напротив те трябват да се грижат за нас и да правят всичко за жените си. Голд, много си права, че е чудесно, че обсъждаме темата и обменяме информация.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 04 Окт 2017, 17:21

Че не е лесно да си жена, не е лесно. Но ние сме много по-силни психически от мъжете и когато има такива предизвикателства пред нас - трябва да стискаме зъби и да се борим. Монче, малко са истинските мъже!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Окт 2017, 19:39

На мен ли го казвате това, какво е да си жена. :) Трябва да мина в онази тема за интимния проблем, да ви обясня аз! :lol: :lol: :lol:
Изпускането ми се струва направо като манна небесна :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 05 Окт 2017, 15:12

Пчела, да не са свързани при теб нещата. Прочетох аз и направо се хванах за главата. Цяла година лечение за една раничка, не ми се струва нормално. Защо не потърсиш второ мнение?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 05 Окт 2017, 17:50

Една година ли.. :shock: Леле, виждате ли какво значение има изборът на лекар. Трябва да се ходи само при опитни професионалисти, иначе е много рисковано. Играят си със здравето ни..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2017, 11:26

Девойки, всичко е на финалната права, да не кажа, че вече съм пресякала финала. Лекарката ми е изключително добра, забави се лечението, защото просто не успяваше тялото ми да влезе веднага в необходимата група за обгаряне на раничката. След като преминах във 2-ра група веднага обгорихме. След което има 2 месеца, след които се ходи на профилактика. По принцип след първия месец всички интимности са позволени, както и през цялото време на лечение на раничката, преди обгарянето, но за мен беше притеснително. След това получих алергична реакция, която не беше предвидена, но за съжаление се случи. Важното е, че всичко приключи и се надявам да не се връщам никога към тези проблеми. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 06 Окт 2017, 17:41

Дано повече да нямаш подобни проблеми и всичко да е наред! Все пак ми се струва много една година, но ти си знаеш най-добре.

Много е важно да имаме доверие на докторите, които ни лекуват и да се чувстваме в сигурни ръце. Особено за такива деликатни неща като гинекологичните проблеми.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rali06 » 10 Окт 2017, 20:33

След тези процедури пият ли се някакви медикаменти или ползва ли се някакъв специашен интимен гел или нещо друго?
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 10 Окт 2017, 20:41

До колкото знам от майка ми не се пият никакви лекарства, нито пък трябва да се ползват специални продукти.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта