Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Апр 2017, 21:10

Горица, може да разбереш когато кихаш, кашляш или много ама много ти се ходи до тоалетната дали стискаш без проблем. Проба за тея мускули е когато пишкаш се опитваю да спреш. Ако успееш максималнода намалиш значи всичко е наред така се усеша и кой мускул трябва да се тренира на кегел упражненията. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Апр 2017, 21:33

Има разлика. Тчението е с по-различно и като консистенция, има аромат. Абе няма да е това, не го мисли.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 28 Апр 2017, 10:51

Може да ви се стори странно, но се гледах с огледалце.
Пчела, не ми е по-различен мириса, но всички имаме както знаеш, особено в горещините когато съм цял ден на работа...
Моника, благодаря, направих теста, успявам да спра пишкането, но не изцяло, нали не е проблем.
Друго ме притесни, видях, че имам по-тъмни петна на места, виждала съм подобни на някои жени по лицата.
Преди не бях така. Вие забелязвали ли сте нещо такова?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 28 Апр 2017, 10:53

Аз не съм се отглеждала, но не мисля, чее притеснително :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 28 Апр 2017, 16:24

Горице, това са пигментации и при някои жени се появяват с напредването на възрастта . Може би щом не си успяла да спреш пишкането напълно, има някакви леки индикации за бъдещи проблеми при теб. Не знам на колко години си, но вероятно там отдолу е започнал лек процес на визуална промяна в следствие на ЕГН-то - все пак годинките си оказват влияние на цялото тяло, нали знаеш.. Притесняват ли те тези тъмни участъци, забелязват ли се много.. :roll:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 03 Май 2017, 17:18

Пигментациите бих ги прежалила, но това с изпускането е притеснително и най - лошото е, че с годините се засилва.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Май 2017, 19:16

Споре дмен няма нищо страшно в тая пигментация. Все пак променяме се :) изпускането е гадно, да и с килограмите също се влияе, може да се подобри обаче с коремни преси, когато не е фатално. аз още лежа на тая кълка.. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Май 2017, 19:43

А усещали ли сте намалянето на сексуалното удоволстиве след раждането, или това е само мит?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 04 Май 2017, 12:25

Еми то нали ако имаш сраствания във влагалището след раждането, освен че ще намали удоволствието, ами може въобще да го няма, а вместо него да има болка и дискомфорт.. Пигментацията също не ми звучи добре, особено ако си по-суетен.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот gabinka_80 » 04 Май 2017, 15:28

За себе си не мога да кажа, че се е променило нещо, чувствам се по същия начин, не се намирам за по-отпусната или някак си изменена. Мисля, че и ние жените отдаваме огромно значение, а нашите партньори, за които би трябвало да е много по-важно, не намират разликии не обръщат внимание.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта