Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2017, 12:51

Само ако потърсите мнения на по-възрастани жени ще видите, че това не е рядкост. Това не е прпоблем, с който да не може да се живее, не е сериозно заболяване, а е неразположение по-скоро, затова и жените го пренебрегват. Не виждам кое е учудващото, че се пренебрегва този проблем, за мен не е новост, дори само като се сетя за бабите ми, майка ми и т.н. Напромер съм сигурна, че майка ми никога няма да потърси помощ за лечение на този проблем, а как да го предложа на баба ми? :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 19 Дек 2017, 19:39

Това е нормално от гледна точка на това, че те са живели в съвсем други времена и имат различни разбирания за нещата. Но със сигурност не им е приятно да се изпускат или да изпитват болки и това че се мъчат не е добре. Но не всички са такива, майка ми например потърси помощ и се излекува с лазерната терапия. Сигурна съм, че и баба ми би го направила.

А какво остава за нас? Ние като млади и здраво мислещи хора трябва да се грижим за здравето си..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот vanusha » 22 Дек 2017, 12:24

Моята майка също не би го направила, тя не може да си го позволи де, как ще го направи
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 28 Дек 2017, 14:10

Според мен когато се случват подобни неща, трябва да подкрепяме родителите си финансово. Не мога да си представя, че могат така да се мъчат горките, само защото не могат да си го позволят. :cry:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 03 Яну 2018, 11:56

Разбира се, стига да се сподели който и да е бил проблем. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 10 Яну 2018, 12:44

Здравейте и за много години! Да сме здрави и повече късмет ни желая!

Да според мен има поколенчески проблем. Някои жени приемат за нормално да се изпускат и трудно споделят от такъв характер болежки. Мисленето най - трудно се променя. И при домашно насилие са си мълчали, но нещата се променят. След години ще се смята за рутинна процедура терапията с лазера.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 10 Яну 2018, 13:12

Lisandra написа:Здравейте и за много години! Да сме здрави и повече късмет ни желая!

Да според мен има поколенчески проблем. Някои жени приемат за нормално да се изпускат и трудно споделят от такъв характер болежки. Мисленето най - трудно се променя. И при домашно насилие са си мълчали, но нещата се променят. След години ще се смята за рутинна процедура терапията с лазера.

Така е, за що то вече се мисли и се гледа на жените като на равнопоставени членове на семейството,преди е било важно да народи деца и да чисти къщата, което не пречи на изпускането изобщо. Но е хубаво, че вече има много лесни процедури, с които се лекуват проблеми като този, който вярно - здравословно не застрашава, но е неприятен, най-малкото и некомфортен за жената, но и за околните, ням,а какво да се лъжем, но миризма се усеща, лека или не...
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 11 Яну 2018, 16:59

Ами да, голям проблем е изпускането, живее се с него, но е много неприятно, създава комплекси и пречи на социалните контакти. Отдалече се подушва...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 12 Яну 2018, 16:40

Дали, то като не е толкова много. :???: Не съм се замисляла по този въпрос.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Яну 2018, 13:13

Е, чак отдалеч да се подушва, по-скоро от много близо, но отдалеч някой да ти мирише така, значи не е ползвал банята 2-3 седмици и не се е преобличал. Нека не преувеличаваме.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта