Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 12 Мар 2018, 15:22

Дай боже повече такива информационни кампании, необходими са. Наскоро една съседка роди-младо момиче е, но е изпаднала в депресия и то не заради появата на бебето, а че са се променили нещата отдолу... Не смея да питам нищо, въпреки че се познаваме много добре и вече няколко пъти се разминахме. Сестра и ми сподели, че преживявя тежко факта от естестетвеното раждане...
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 19 Мар 2018, 17:18

Аз имах проблеми без да съм раждала, та това не е определящо. Щом сте близки поговори с нея, поне да знае, че има решение. Уж живеем в ерата на комуникациите, но забелязвам, че понякога страдаме именно от липсата на информираност.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 21 Мар 2018, 16:42

То това е доста деликатна, тема особено за жени, които току що са родили. А несъмнено настъпват промени след раждане там долу...Но какво ли може да се направи, май само на шевовете се разчита...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 22 Мар 2018, 17:31

То пък за раждали жени е още по-травмиращо да разберат, че има промяна. Някои жени това ги тормози цял живот, да не говорим, че и мъжете им недоволстват.А уж е станал татко и сякаш не е осъзнавал какво следва...
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 23 Мар 2018, 16:03

Lisandra написа:Не знам до колко е истина, но наскоро ми казаха, че и секса помагал. Било като с всеки мускул, колкото повече го тренираш, толкова по-добре... :)


Е то това е все едно да правиш кегелови упражнения, но не знам доколко са ефективни, за да заякне мускулатурата и то след раждане. Знам, че е добре да се правят тези упражнения преди раждане.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 28 Мар 2018, 12:18

Според мен не трябва да се противопоставят нещата. Ако се комбинират упражненията с лазерна процедура ефекта ще е най-добър. Съответно и секса ще е на друго ниво...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Тъжна Луна » 28 Мар 2018, 13:16

няма промяна, то тва нали е мускул.. или има промяна според това как ще те зашият след тва :mrgreen: Настрани от майтапа, смятам че всичко е то организЪма и до това дали партньорът ви ще си внушава разни работи плод на недоосведоменост, че разбираш ли роди ли една вагина край с нея :D
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 02 Апр 2018, 11:51

Не знам дали е някаква статистика, но забелзвам, че на жени, особено които са раждали либидото им поспода. Имам приятелка, която на времето си беше голяма фурия, но след като роди си е споделяла с мен, че явно умората и оказва влияние на сексуалното желание, а и тя самата чувства, че има промяна в интимната си област след като е родила. А нали уж казват, че природата си знаела работата и че след като жената се възстанови мускулатурата се подобрявала. Дрън дрън, та пляс.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Jolene » 02 Апр 2018, 16:34

nefertiti написа:Не знам дали е някаква статистика, но забелзвам, че на жени, особено които са раждали либидото им поспода. Имам приятелка, която на времето си беше голяма фурия, но след като роди си е споделяла с мен, че явно умората и оказва влияние на сексуалното желание, а и тя самата чувства, че има промяна в интимната си област след като е родила. А нали уж казват, че природата си знаела работата и че след като жената се възстанови мускулатурата се подобрявала. Дрън дрън, та пляс.

То не е само до физиката, аз като родих също вече ми поспадна либидото,просто "не мис е занимава" ако трябва да си го кажа честно. Правя го, защото знам, че партньорът ми има нужда, аз не изпитвам такава. Когато правя секс изпитвам удоволствие, но цялата подготовка, липсата на сън, ами оказват си влияние и си мисля "ся ако правя секс, кое време ще стане кога ще стана за работа"... :roll:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 04 Апр 2018, 15:50

Умората определено влияе на качеството на секса, а когато жената е раждала нещата съвсем се променят. Я си представете за година и половина майчинство минал си през колики зъби и т. н. липсата на сън и предложението за секс някак не се връзват. Тъмън си го приспала малкото човече и голямото си направи устата за секс, а е вече примерно 10 и 30 само при мисълта, че вместо да легнеш да спиш трябва да правиш секс, ти става лошо. Но пък има жени, на които умората не им пречи.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron