Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2018, 16:23

Gorica23 написа:Направо ме шашнахте, ми то хора с тежки операции се възстановяват по-рано от 2 месеца. Толкова ли е дълъг възстановителния процес след раждане?

То не е възстановителен процес, точно казано. Вагината си е наред и дни след това, да кажем айде 1-2 седмица и си шестак, но ... нали тялото се пречиства в този период, по-чувствително е на бактерии, все пак говорим за нещо, което е расло там 9 месеца и след отлепването на плацентата, трябва органите да се възстановят и има едно характерно кървене, което няма абсолютно нищо общо с цикъла.
Иначе за едното вътре вънка - възстановява се, но ако се позлват презервативи и лохиите са преминали, може да правите секс и на другия ден, макар че това изобщо не е нормално :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 29 Май 2018, 16:38

Rali_hr, освен във физически и в психологически план си трябва възстановяване. Изобщо не ти се мисли за секс след раждане... :mrgreen:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Май 2018, 18:55

Lisandra написа:Rali_hr, освен във физически и в психологически план си трябва възстановяване. Изобщо не ти се мисли за секс след раждане... :mrgreen:

Абе, моля ти се, какви животни ги имам! Една позната роди секцио, тогава лохиите са по-малко и след седмица се лепнаха с мъжа им! То бива, после се вайка, че кърви на ново супер много и ходи по лекари! Ами... може ли бе, аз направо се учудвам и на такива мъже, аз лично не бих бърникал там, дето до вчера е имало бебе! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Jully » 30 Май 2018, 09:35

Направо се учудвам на несъобразителността на хората,ама като гледаме и как се ражда без да се мисли, защо ли пък да не почнем да практикуваме секс на 2-рия ден след раждането. :grin:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 30 Май 2018, 18:00

Пчела, ти не би бръкнала там, където е имало вчера бебе, но на мъжете въобще не им пука от такива неща. Те са по примитивни и си гледат инстинкта, особено ако не са правили секс скоро.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rabotnata pchela » 31 Май 2018, 12:41

nefertiti написа:Пчела, ти не би бръкнала там, където е имало вчера бебе, но на мъжете въобще не им пука от такива неща. Те са по примитивни и си гледат инстинкта, особено ако не са правили секс скоро.

Ми не знам честно ти казвам, според мен, когато решиш да дадеш на един мъж Дете ;) той трябва да има поне капка мозък, иначе не заслужава да се размножи. :bump: :jumpeveryone:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 05 Юни 2018, 13:53

За какъв секс след раждане говорите бе, момичета? Минимум 45 дни след това не може да се прави секс. Иначе какво да кажем за мъжете- то след като жените им родят общо взето те след това полудяват защото нищо не е, както преди.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 05 Юни 2018, 15:09

rabotnata pchela написа:
nefertiti написа:Пчела, ти не би бръкнала там, където е имало вчера бебе, но на мъжете въобще не им пука от такива неща. Те са по примитивни и си гледат инстинкта, особено ако не са правили секс скоро.

Ми не знам честно ти казвам, според мен, когато решиш да дадеш на един мъж Дете ;) той трябва да има поне капка мозък, иначе не заслужава да се размножи. :bump: :jumpeveryone:


Хахаха, пчела пак в десятката! То и бившият ми не заслужава, ама си обожавам детето. Все си казвам, че е повече мое отколкото негово!
Мен друго ме притеснява, че има доста мъже, които не се замислят за удоволствието на жената.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rali06 » 06 Юни 2018, 12:12

Кой мъж мисли за удоволствието на жената?! :lol: Всички искат едно, а малко са истниските мъже.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 13 Юни 2018, 17:03

Абе има и такива, които мислят за удоволствието на жената!! И се раздават на макс да ти доставят кефа. Другите въобще не ми ги хвалете, то по-добре да не правиш секс, отколкото с такива.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта