Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dipsy » 13 Юни 2018, 17:07

rali06 написа:Кой мъж мисли за удоволствието на жената?! :lol: Всички искат едно, а малко са истниските мъже.

Те докато си мислят за едното, се лишават от другото.. хич си нямат и представа какъв си го вкарват.. автогол де :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kaya » 14 Юни 2018, 11:05

Моят толкова държи на удоволствието ми, че понякога ми става досадно чак. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 14 Юни 2018, 17:59

Е, какви ги говорите, ако не ви доставят удоволствие мъжете защо сте с тях?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 15 Юни 2018, 09:53

Kaya написа:Моят толкова държи на удоволствието ми, че понякога ми става досадно чак. :lol:

Ти разби направо !:) досадно вика ми става!Но наистина и на мен ми се е случвало да прекали прекалено много време... и наистина в един момент искам просто всичко да свърши. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 15 Юни 2018, 15:49

Еми, на всяка и се е случвало според мен. При мъжете нагона е животински, докато ние имаме нужда от нагласа, да ни ухажват, поглезят. Ама битовизма много убива желанието.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 18 Юни 2018, 21:19

Момичета, важното е да сме здрави, пък мъже колкото щеш. :grin:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2018, 09:15

Lisandra написа:Еми, на всяка и се е случвало според мен. При мъжете нагона е животински, докато ние имаме нужда от нагласа, да ни ухажват, поглезят. Ама битовизма много убива желанието.

Особено, ако мъжете са гледани и са с мисълта за време оно, когато жената трябва да им е длъжна да им чисти и винаги да е готова да им отговори на желанията! Мъжете не осъзнават, колко е важно времето преди секса, за да има секс изобщо.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 19 Юни 2018, 09:45

Битовизмът си убива желанието отвсякъде. Понеже голяма част от мъжете като привикнат със семейният живот забравят и да отделят нужното време на жената, особено преди някаква интимност. Наскоро една приятелка ми сподели, че е започнала да чувства сухота и е много притеснена, отдава го точно на това, че мъжа и не полага нужните усилия преди това...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Mon_ton » 19 Юни 2018, 14:21

annamaria написа:Битовизмът си убива желанието отвсякъде. Понеже голяма част от мъжете като привикнат със семейният живот забравят и да отделят нужното време на жената, особено преди някаква интимност. Наскоро една приятелка ми сподели, че е започнала да чувства сухота и е много притеснена, отдава го точно на това, че мъжа и не полага нужните усилия преди това...

Не е изключено и желание да няма жената! Не може до преди 10 минути жената да е мила чинии, да е сменяла памперси и след това да е най-страстната любовница, няма как да се случи. Любовната игра започва мнооооого преди леглото. Трябва да има помощ в домакинството, целувки и прегръдки часове по-рано, интимност и нежност, за да се почувства жената и тя човек и да помисли и за нещо друго. Тук във форума бях прочела как мъж казвал на жена си вечер прибирайки се от работа "приготвяй се" - т.е. че искал да прави секс довечера господина! И тя разбира се, трябвала да е "подготвена".
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 19 Юни 2018, 15:00

Принципно е така- говорим и за спаднало либидо при жената точно поради стреса- работа-домакинство или майчинство-домакинство. При всички случаи говорим за проблем, който не може да се реши от днес за утре.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта