Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 26 Юни 2018, 10:59

skyfly, причините са на физическо и емоционално ниво. Имала е ужасно раждане и изпитва болка при полов акт.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 27 Юни 2018, 13:39

В крайна сметка това сигурно е лечимо. Да не би да има някакви сраствания от раждането ? Това се установява от лекаря и вероятно има лечение.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 27 Юни 2018, 13:59

Pacienti написа:skyfly, причините са на физическо и емоционално ниво. Имала е ужасно раждане и изпитва болка при полов акт.


Да не губи време, а да отива на лекар. Аз се подложих на процедура с лазер за вагинално подмладяване, която се прилага и при случаи на срастване. Щом при мен даде резултат, няма как млада жена да не се повлияе.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2018, 16:24

Doktoricata написа:
Pacienti написа:skyfly, причините са на физическо и емоционално ниво. Имала е ужасно раждане и изпитва болка при полов акт.


Да не губи време, а да отива на лекар. Аз се подложих на процедура с лазер за вагинално подмладяване, която се прилага и при случаи на срастване. Щом при мен даде резултат, няма как млада жена да не се повлияе.

С лазер за сраствания> Това в Свети Лазар, на същото място за което се споменава тук в темата ли? Имам приятелка с такива проблеми, въпреки операциите, се стига попстоянно до вътрешни сраствания. А дъщеричката й пък има често срастване на срамните устни, въпреки че невежнъд са били на лекар и са минавали нужните процедури уж за решаване на проблема.
Та да се върна на въпроса, за същия лазер ли говориш?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 28 Юни 2018, 12:05

Виж сега, аз съм на възраст около менопаузата. Моя приятелка, която живее в Италия ми каза, че там жените масово си правят тази процедура и така забавят процеса. На прегледа разбрах, че той има приложение и при млади жени, които след тежко раждане са получили разкъсвания и след това тъканта се е срастнала.
Този лазер го има само там. Процедурата се извършва от д-р Николов, но първо те преглеждат и пускат изследвания. На твоите хора, една консултация ще им е от полза. Мисля си, че би им помогнал лазера, но не съм лекар.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 29 Юни 2018, 14:44

Между другото наскоро бях чела, че бъдещето се крие в лазерите и в неоперативното отстраняване на проблеми.Бях чела и за въпросния лазер статия и сега правя връзка за него и доктор Николов.
Doctorica ти правила ли си си такава процедура, ако не е тайна? Доста жени биха си решили проблемите с него вероятно.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 29 Юни 2018, 15:17

Doktoricata, искаш да кажеш, че този лазер забавя настъпването на менопаузата ли?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 02 Юли 2018, 11:42

Е, едва ли ще забави менопаузата, но по-скоро ще намали неприятните последствия от нея.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 02 Юли 2018, 15:05

Важното за лазерното лечение е, че резултатите са трайни. Майка ми приключи с процедурите още миналото лято и ефектът е постоянен. А като си спомня колко беше нервна преди да се подложи и притеснена.. милата. То се оказа, че няма нищо страшно. :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 02 Юли 2018, 16:18

А на нея какво и е било? Изпускала ли се е?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта