Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 03 Юли 2018, 10:27

Никой не обича да ходи на гинекологичен преглед, но процедурата с лазера е неинвазивна, абсолютно безболезнена и най-важното дава резултати.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 03 Юли 2018, 12:53

Гинекологичният преглед трябва да е задължение на всяка жена, която държи на интимното си здраве. По-неприятно е, ако имаш някакви проблеми и те влиаят на отношението ти с партньора и разбира се на теб. Честно казано не съм предполагала, че сухотата може да бъде проблем и на нераждали жени, но явно може да бъде.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Yarost » 04 Юли 2018, 10:04

Много млади жени се оплакват от този проблем Не винаги вината трябва да се търси в партньора Понякога чисто физиологично нещата се променят и то драстично. А този лазер явно наистина дава резултат защото моя братовчедка сега ще направи още една процедура. Усетила ефект още на втората. Докторът и е казал, че след това е желателно да се прави подържащо.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Kremiliya » 04 Юли 2018, 10:06

Yarost написа:Много млади жени се оплакват от този проблем Не винаги вината трябва да се търси в партньора Понякога чисто физиологично нещата се променят и то драстично. А този лазер явно наистина дава резултат защото моя братовчедка сега ще направи още една процедура. Усетила ефект още на втората. Докторът и е казал, че след това е желателно да се прави подържащо.

Тя аз какъв проблем е ходила на лазера?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 04 Юли 2018, 17:47

Момичета, мама имаше много неразположения и то доста осезаеми.. изпускане, отпускане на тъканите и интимен дискомфорт. Много се радвам, че д-р Николов успя да й помогне, много се мъчеше горката. А и беше много притеснена, а той успя да я предразположи, за да нещата минат без притеснения за нея! Сега е като 18-годишно момиче.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 17:56

silver933 написа:
S_Milenska написа:Никаква разлика не откривам, нищо особено, така че не се притеснявайте момичета, все пак тази вагина е главно, за да ражда, не е за друго, така че спокойно, измислили са я както си трябва, защо се притеснявате за страни неща? :) Като ви е страх и мислите, че е по-приятно и по-лесно минавайте под ножа :mrgreen:

Моята жена ражда нормално, нищо не се е променило като усещане, спокойно, не ми хлопа ако от това се притеснявате ;) все пак, както се разширява, тъй се и свива ;)

И моята така и то два пъти, имам предвид че нормално ражда де... Да ви кажа, не знам тя как я усеща вагината си, но за мен промяна няма.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 05 Юли 2018, 11:34

Похвално е, че така ласкаете жените си. Малко са мъжете, които да кажат, че жените им не са се променили след раждането. Повечето се оплакват, че се е разширила, че нямала желание за секс и т. н и.и разбира се си търсят повод да си хванат любовница.
Gold, на колко години е майка ти? При нея доста неща са се натрупали.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lollipop » 05 Юли 2018, 16:05

Желанието за секс определено не е от вагината, ами от мъжете. Като вирнат краката след раждането, щото нали жената си седи вкъщи, а те са супер герои, та на всяка нормална жена й се отщява.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 05 Юли 2018, 17:37

Иван, чудесно е, че при жена ти състоянието на вагината й след раждането не се е променило. А освен, че няма разлика в широчината и усещаш всичко по старому, положението с влажността същото ли е? Защото сухотата също тревожи много дами!

Явно при нея раждането не е било тежко. Майка ми обаче освен че е ме раждала, вече е на възраст и това е усложнява нещата. Годините си казват думата..особено като наближиш менопаузата.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 06 Юли 2018, 12:09

Дали е менопауза, дали си родила нещата се променят. Просто или жените си мълчат и траят за проблема, или мъжете им мрънкат и недоволстват. Нещата загрубяват, когато освен сухота се появи и изпускане . Не искам и да си представям как една жена на средна възраст би премълчавала такъв род проблем.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта