Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Rali_hr » 06 Юли 2018, 14:54

Мъжът ми никога не се е оплаквал, че има разлика, или проблем. Абе по-хлабаво не ми се вижда, момичета, вие не сте ли си слагали например вагинални таблетки, все пак.... нали и вие усещате, че не е чактолкова хлабаво. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 09 Юли 2018, 12:11

За проблема с изпускането много жени премълчават. Да не забравяме, че освен на мъжете и на жените трябва да им е комфортно при секс. Има жени, които след раждане не усещат партньора си по същия начин.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 09 Юли 2018, 15:45

Факт е, че след раждане настъпват доста промени. Каквото и да си говорим нещата ствата други. Мускулите вече са се поотпуснали. Някои препоръчват Кегелови упражнения преди да се роди, но не знам доколко могат да бъдат ефективни.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 15:48

Аз съм раждала 2 пъти секцио и особени промени не откривам, но пък знам ли...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 16:01

Lisica написа:
Gold написа:Лисандра, споделих на майка ми инфото за лазера и тя доскоро умуваше и сега е решила да отиде на консултация, за да разбере от първа ръка за какво става въпрос. Нали знаеш по-възрастните са малко скептични към всякакви иновации! :grin: Та нека лекарите и обяснят за ефекта на лечението, защото тя на мен не се доверява. После ще ти споделя какво е станало.

За лазера за инконтиненциятали става въпрос? Кажи какво са казали после :)

И ние в Стара Загора си имаме такъв лазер, които помага при инконтиненция. Лично аз не съм го посещавала, но мои приятелки са и са много доволни.
https://hbo-center.com/%D0%B4%D0%B5%D0% ... 0%B8%D0%BC
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 10 Юли 2018, 15:42

Dalia, това е много добре! Не искам да обиждам никой, но оставам с впечатлението, че в провинцията се неглижира проблема с инконтиненцията. Някакси жените се притесняват да споделят каквито и да било интимни проблеми. Според мен доста жени страдат от липсата на информация. Ако знаят, че има лечение, постепенно ще променят нагласата си и биха се подложили на лечение.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 18 Юли 2018, 12:24

Не ги подценявайте жените от провинцията. Наблюденията ми са, че са отговорни и си ходят редовно на прегледи. Ето, моя роднина дойде чак от Добрич и вече мина първата процедура с лазера. Вярно е, че аз и дадох идеята, ама си дойде на преглед и се подложи.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gorica23 » 20 Юли 2018, 15:52

Dalia написа:Аз съм раждала 2 пъти секцио и особени промени не откривам, но пък знам ли...

Интересно ми е при нормално раждалите жени, удоволствието от секса същото ли е като преди да родят?
Защото приятелка наслоро ме втрещи като каза, че и се налага да симулира оргазъм.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 20 Юли 2018, 16:37

Pacienti написа:Dalia, това е много добре! Не искам да обиждам никой, но оставам с впечатлението, че в провинцията се неглижира проблема с инконтиненцията. Някакси жените се притесняват да споделят каквито и да било интимни проблеми. Според мен доста жени страдат от липсата на информация. Ако знаят, че има лечение, постепенно ще променят нагласата си и биха се подложили на лечение.

Аз пък не, мисля че има значение кой от къде е, а до колко е отговорен за здравето си. Да, въпросът опира и до информираност, защото много често, жените се допитват до свои приятелки, а не до конкретни специалисти по отношение на проблемите, които имат и туй според мен е и едно от нещата за неглежиране на проблемите, а не географския фактор.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 20 Юли 2018, 16:48

Gorica23 написа:
Dalia написа:Аз съм раждала 2 пъти секцио и особени промени не откривам, но пък знам ли...

Интересно ми е при нормално раждалите жени, удоволствието от секса същото ли е като преди да родят?
Защото приятелка наслоро ме втрещи като каза, че и се налага да симулира оргазъм.


Ако е имала тежко раждане с разкъсване, шевове и страствания не само ще симулира, ами може и да я боли при полов акт.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron