Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 31 Юли 2018, 15:36

Всичко се променя при раждането, трябва да се стараем да се поддържаме,а ма.. не е така лесно. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 31 Юли 2018, 17:46

Според мен няма жена, която да не е симулирала оргазъм. Проблем е когато е при млада жена, което се превръща в постоянно състояние.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 31 Юли 2018, 18:00

Lisandra написа:Според мен няма жена, която да не е симулирала оргазъм. Проблем е когато е при млада жена, което се превръща в постоянно състояние.

Е, аз не съм. Даже ми се странно, за какво го правите? Доскучава ли ви? Досдно ли ви става? И за какво сте с тия мъже като не могат и туй нещо да направят като хората? Ще му слимулирам как ли пък не, ай да се мъчи там и дано научи нещо :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 01 Авг 2018, 16:02

Dalia написа:
Lisandra написа:Според мен няма жена, която да не е симулирала оргазъм. Проблем е когато е при млада жена, което се превръща в постоянно състояние.

Е, аз не съм. Даже ми се странно, за какво го правите? Доскучава ли ви? Досдно ли ви става? И за какво сте с тия мъже като не могат и туй нещо да направят като хората? Ще му слимулирам как ли пък не, ай да се мъчи там и дано научи нещо :lol:


Не означава, че ми е скучно или, че мъжът ми не се справя. Просто умората взима връх.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 02 Авг 2018, 18:06

Момичета, някоя от вас изпробвала ли е такъв продукт.https://hitdobavki.net/vaginalen-krem-stqgane/?utm_source=EasyAds&utm_medium=cpc&utm_content=TextAd_11675&utm_term=framar.bg&utm_campaign=EasyAds_Campaign_6778
Голяма реклама му направи 1 моя приятелка и се чудя дли и аз да си го взема.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 03 Авг 2018, 12:20

Аз на такива кремове не вярвам. Може да има някакво моментно стягане, но едва ли ще може да реши проблемът. По-скоро бих се доверила на процедурата за вагинално подмладяване.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 09 Авг 2018, 16:53

По-скоро крема действа като лубрикант, за сухотата може и да помогне.
Обаче за стягане на мускулатурата, не ми се вярва, а след раждане това е най-големият проблем.
annamaria, приятелка се подлага на процедура с лазер. Две седмици след първата казва, че има подобрение.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 13 Авг 2018, 14:41

И аз това си помислих, може по-скоро да оказва овлажняващо действие, но чак да стяга влагалището, едва ли?
Иначе не мога да споря, че с лазерът има по-голям ефект, тъй като всички знаем, че все повече манипулации вече се извършват с лазери. Щом на първата процедура е усетила ефект значи вероятно резултатът е сигурен при вагиналното подмладяване.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот renetka » 14 Авг 2018, 12:12

Да така е, прави впечатление, че все повече лекари лекуват с помощта на лазер. Чела съм доста по темата и наистина се оказва, че това поколение технология решава почти всички проблеми. Дори вече оперират все повече с лазер, отколкото със скалпел.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 15 Авг 2018, 16:05

Така е, технологиите в медицината напредват и манипулациите вече са безкръвни и доста по-ефективни. Бях чела интервю на доктор Николов относно предимствата на процедурата за вагинално подмладяване и всъщност се оказва, че понеже лазерът се върти на 360 градуса, това прави процедурата доста ефективна. Резултатът се чувствал още от първия път.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron