Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 11 Сеп 2018, 18:09

Няма как да не се променим физически след раждане. До някаква степен се възвръща предишната форма, но след второ и трето раждане доста се променя мускулатурата. Та и в интимната област настъпват големи промени.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 12 Сеп 2018, 11:43

При някои жени още след първото раждане мускулатурата е тотално разхлабена- неслучайно говорим за травматични раждания. На такива жени непременно трябва да им се разяснява, че състоянието им има лечение.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 08 Окт 2018, 15:43

От това, което прочитам като отзиви съм склонна да се доверя на този лазер- Мона Лиза. Понякога от женска солидарност сме склонни да се успокояваме, че след раждане всичко е същото, но не винаги е така.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 08 Окт 2018, 16:05

Мога да ви уверя, че и при жените, които не са раждали след опредена възраст не е същото. Няма как, мускулатурата отслабва и се стига до инконтиненция, сухота на влагалището, по-малка еластичност и все такива хубави неща.
Tinki, процедурите с лазера определено помагат.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот tinkerbell » 09 Окт 2018, 16:09

За тази процедура ли говорите?
http://medicaltime.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B ... 1%80-/n176
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 10 Окт 2018, 15:58

Doktoricata написа:Мога да ви уверя, че и при жените, които не са раждали след опредена възраст не е същото. Няма как, мускулатурата отслабва и се стига до инконтиненция, сухота на влагалището, по-малка еластичност и все такива хубави неща.
Tinki, процедурите с лазера определено помагат.


Мале, какви неща ни очакват! Добре, че има такива процедури с лазер, които помагат. Могат ли да се правят профилактично?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 17 Окт 2018, 15:00

Мисля, че процедурата с Мона Лиза може да се прави профилактично, но най-вече, когато налице са проблеми с отпускането на мускулатурата, изпускането и сухотата. Ти защо искаш да си го правиш профилактично?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот tinkerbell » 17 Окт 2018, 16:16

annamaria написа:Мисля, че процедурата с Мона Лиза може да се прави профилактично, но най-вече, когато налице са проблеми с отпускането на мускулатурата, изпускането и сухотата. Ти защо искаш да си го правиш профилактично?

Пак да питам за тази ли процедура говорите
http://medicaltime.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B ... 1%80-/n176

И аз бих си я направила след време профилактично, малко да отложим процесите на стареене.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 18 Окт 2018, 14:56

Аз нещо не мога да отворя линка. Но пък винаги съм се питала дали тази процедура е в състояние да помогне на жени, страдащи от изпускане. На времето една наша съседка- хубава жена на около 50 години, явно е карала критическа, защото често клюкарките от блока я обсъждаха. Мисълта ми беше, че при нея личаха симптомите на менопауза- косата и кожата и станаха доста сухи, но разправяха, че се е изпускала.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 18 Окт 2018, 17:48

Tinki написа:Аз нещо не мога да отворя линка. Но пък винаги съм се питала дали тази процедура е в състояние да помогне на жени, страдащи от изпускане. На времето една наша съседка- хубава жена на около 50 години, явно е карала критическа, защото често клюкарките от блока я обсъждаха. Мисълта ми беше, че при нея личаха симптомите на менопауза- косата и кожата и станаха доста сухи, но разправяха, че се е изпускала.

Тинки, въпросното изпускане е инконтиненция и лазера лекува и този проблем. Тези, които са я обсъждали с времето и при тях се е появила.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron