Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 19 Окт 2018, 15:19

Ей момичета страх ме хваща като си помисля какво може да донесе менопаузата. Ние тук си говорим, но много жени, които реално страдат от този проблем им е неудобно да говорят и си го носят с години.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 22 Окт 2018, 17:32

Tinki написа:Аз нещо не мога да отворя линка. Но пък винаги съм се питала дали тази процедура е в състояние да помогне на жени, страдащи от изпускане. На времето една наша съседка- хубава жена на около 50 години, явно е карала критическа, защото често клюкарките от блока я обсъждаха. Мисълта ми беше, че при нея личаха симптомите на менопауза- косата и кожата и станаха доста сухи, но разправяха, че се е изпускала.

Терапия с лазера Мона Лиза се пеилага при цитирам " Вагинална атрофия, с цел подобряване на сексуалните функции при жените; уринарна инконтиненция; вагинално стягане и пласични корекции."
Тука можеш да прочетеш:
http://www.st.lazar-hospital.com/bg/pag ... nekologiya
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 23 Окт 2018, 17:08

Казано по-просто лазерът лекува изпускане и сухота на влагалището, което е доста често срещано явления при жени в критическа възраст. Явно съседката на Tinki е била типичен пример за това.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 23 Окт 2018, 17:18

annamaria написа:Казано по-просто лазерът лекува изпускане и сухота на влагалището, което е доста често срещано явления при жени в критическа възраст. Явно съседката на Tinki е била типичен пример за това.

За съжаление и при млади жени се среща, които са имали трудно раждане. При сраствания след разкъсване, също помага.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 24 Окт 2018, 14:43

Със сигурност едно раждане нарушава целостта и мускулатурата на интимната част при жената. Аз не мисля, че това е мит. По-скоро го казваме, за да се успокоим, но истината е че нещата се променят. А ако раждането е било по-травматично със сигурност има промяна, която ако жената не може да преодолее ще прибегне до лазера.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 24 Окт 2018, 17:19

Pacienti написа:
Tinki написа:Аз нещо не мога да отворя линка. Но пък винаги съм се питала дали тази процедура е в състояние да помогне на жени, страдащи от изпускане. На времето една наша съседка- хубава жена на около 50 години, явно е карала критическа, защото често клюкарките от блока я обсъждаха. Мисълта ми беше, че при нея личаха симптомите на менопауза- косата и кожата и станаха доста сухи, но разправяха, че се е изпускала.

Терапия с лазера Мона Лиза се пеилага при цитирам " Вагинална атрофия, с цел подобряване на сексуалните функции при жените; уринарна инконтиненция; вагинално стягане и пласични корекции."
Тука можеш да прочетеш:
http://www.st.lazar-hospital.com/bg/pag ... nekologiya


А клюкарките да не би да са застраховани? Леле как се нервирам от такива хора. Няма човещина, само злоба и ниски страсти.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 25 Окт 2018, 10:26

То на клюкарките никога не можеш да затвориш устите. Винаги ще намерят как да настъпят слабото ти място. Женската злоба няма край. И какво остава да злоупотребяваш с една жена,22 особено когато е в менопауза. Толкова чувствителен и деликатен проблем. Искам само да напомня, че едно време когато например нашите баби са карали този период, едва ли са имали голям избор за това как да се лекуват. Със сигурност и секса им е куцал, със сигурност са имали и проблеми с изпускането. Много кофти, но факт. Днес когато има възможност това да се лекува, жените би трябвало да не пренебрегват този период и да си обръщат по-голямо внимание.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 25 Окт 2018, 17:39

annamaria написа:То на клюкарките никога не можеш да затвориш устите. Винаги ще намерят как да настъпят слабото ти място. Женската злоба няма край. И какво остава да злоупотребяваш с една жена,22 особено когато е в менопауза. Толкова чувствителен и деликатен проблем. Искам само да напомня, че едно време когато например нашите баби са карали този период, едва ли са имали голям избор за това как да се лекуват. Със сигурност и секса им е куцал, със сигурност са имали и проблеми с изпускането. Много кофти, но факт. Днес когато има възможност това да се лекува, жените би трябвало да не пренебрегват този период и да си обръщат по-голямо внимание.

То нашите баби и перални, съдомиални, телефон са нямали. На реката са се къпали и перяли. Наскоро ми разказаха, че в 50-те години на миналия век имало директива на партията за хигиенизация на народа.
Важното е ние да се държим отговорно и да възпитаме здравна култура в децата си. Всяка манипулация или процедура, която повишава качеството на живот си заслужава.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 26 Окт 2018, 16:27

Ами да, всяка жена, която има проблем с изпускането, трябва да има възможността да се подложи на лечение с този лазер. Това не е някаква глезотия, а необходимост.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 29 Окт 2018, 10:21

Абе на бабите ни хич не им е куцал секса, за тях това е бил единствения начин за забавление, затова са имали и по 10 деца :mrgreen:
Друг е въпроса с леченията ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта