Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 21 Ное 2018, 14:12

Да, но защо пък тази сухота да си я носят? Лубрикантите са временно решение.За тази сухота обикновено има причина, не винаги мъжете са виновни...
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 22 Ное 2018, 18:45

Tinki написа:Да, но защо пък тази сухота да си я носят? Лубрикантите са временно решение.За тази сухота обикновено има причина, не винаги мъжете са виновни...

Ама как ще са виновни мъжете? Преди години и аз имах такъв период на сухота, ужасно неприятно беше. След интимност направо се чувствах натъртена и протрита.
Ако ми се случи такова нещо задълго веднага се подлагам на лечение с лазер.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 26 Ное 2018, 17:41

Често при вагинална сухота сме склонни да обвиняваме мъжете, че не полагат достатъчно усилия, но всъщност причините могат да бъдат чисто вътрешни при жената. Промяна на хормоните често води до това до тази сухота, затова прегледът не е излишен.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 26 Ное 2018, 18:25

Скоро чух, че в Стара Загора някъде имало апарат за подмлядяване на вагините. Някой знае ли нещо по въпроса?
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 26 Ное 2018, 19:14

annamaria написа:Често при вагинална сухота сме склонни да обвиняваме мъжете, че не полагат достатъчно усилия, но всъщност причините могат да бъдат чисто вътрешни при жената. Промяна на хормоните често води до това до тази сухота, затова прегледът не е излишен.

При мен беше на хормонална основа, ако ме питаш стреса е виновен за всичко. Прегледа е задължителен.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 28 Ное 2018, 16:36

Pacienti написа:
annamaria написа:Често при вагинална сухота сме склонни да обвиняваме мъжете, че не полагат достатъчно усилия, но всъщност причините могат да бъдат чисто вътрешни при жената. Промяна на хормоните често води до това до тази сухота, затова прегледът не е излишен.

При мен беше на хормонална основа, ако ме питаш стреса е виновен за всичко. Прегледа е задължителен.


И стресът си оказва влияние на тези неща. Почти в основата на всичко си стои стресът. Като добавиш към това и ефекта на една менопауза, жената става бомба със закъснител. Преглед - два пъти годишно.
https://www.instagram.com/p/Bqo2G1rhtAK/
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 28 Ное 2018, 18:50

Ей така се замислих, има ли жена, на която след раждане вагината да е станала по-стегната и по-хубава. Ще ми е интересно да сподели?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 30 Ное 2018, 14:00

Но този въпрос ми се иска да кажа да но такова явление няма. След всяко естестевно раждане настъпват промени- при едни жени са драстичини при други не чак толкова но определено промяна има. Искам да попитам скоро доктор Бойко Димитров ще дава ли онлайн консултация?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 11 Дек 2018, 16:02

По повод на това, което казва доктор Тияна Николова съм абсолютно съгласна. Няма срамни и неудобни въпроси, когато става дума за интимното здраве. Задължение на всяка жена е да се грижи за интимното си здраве, да ходи редовно на прегледи и да не се притеснява да споделя за проблемите си.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 13 Дек 2018, 18:20

nefertiti написа:Ей така се замислих, има ли жена, на която след раждане вагината да е станала по-стегната и по-хубава. Ще ми е интересно да сподели?


Нефертити, превивам се от смях. Как така се замисли точно за красотата на вагината?
На въпроса ти, не няма такава жена. Промени настъпват и при жените които не са раждали.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта