Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот m0n4eto » 14 Дек 2018, 15:55

Tinki написа:По повод на това, което казва доктор Тияна Николова съм абсолютно съгласна. Няма срамни и неудобни въпроси, когато става дума за интимното здраве. Задължение на всяка жена е да се грижи за интимното си здраве, да ходи редовно на прегледи и да не се притеснява да споделя за проблемите си.

Няма, ама се срамуваме да говорим за тези неща. Все едно ние сме виновни при проблем.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 18 Дек 2018, 18:20

m0n4eto написа:
Tinki написа:По повод на това, което казва доктор Тияна Николова съм абсолютно съгласна. Няма срамни и неудобни въпроси, когато става дума за интимното здраве. Задължение на всяка жена е да се грижи за интимното си здраве, да ходи редовно на прегледи и да не се притеснява да споделя за проблемите си.

Няма, ама се срамуваме да говорим за тези неща. Все едно ние сме виновни при проблем.

Отдавна минах времето, когато се притеснявах да говоря за интимни проблеми. За жалост ни е заложено да се при интимен проблем.
Ти къде видя, че д-р Николова го е казала. Да няма ново интервю с нея?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 19 Дек 2018, 16:09

Това е въпрос на комплекс жената да избягва да говори за интимните си проблеми. Правилно го е казала доктор Николова, че няма срамни въпроси по отношение на женското здраве.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Dalia » 21 Дек 2018, 17:25

Днес докато разглеждах сайта на едни козметичн център ми попадна реклама че предлагат услугата за подмладяване на вагината. Още не съм чула отзиви за нея, но ако някой има интерес може да опита.https://waveestetic.com/%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 27 Дек 2018, 13:08

Не знам за тази процедура, но дали все пак лазерът се върти на 360 градуса, както е при Мона Лиза?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 27 Дек 2018, 17:35

m0n4eto написа:
Tinki написа:По повод на това, което казва доктор Тияна Николова съм абсолютно съгласна. Няма срамни и неудобни въпроси, когато става дума за интимното здраве. Задължение на всяка жена е да се грижи за интимното си здраве, да ходи редовно на прегледи и да не се притеснява да споделя за проблемите си.

Няма, ама се срамуваме да говорим за тези неща. Все едно ние сме виновни при проблем.

Така си е, притесняваме се да говорим ако има проблем. Заравяме главата си като щрауси и си мислим, че като отлагаме, проблема ще мине от самосебе си. За съжаление обаче не е така.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот nefertiti » 10 Яну 2019, 18:09

Много млади жени изпитват дискомфорт при секс след раждане, но не смеят да си кажат. Мислят си, че с времето ще отмине. Според мен обаче се научават да понасят болката.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 15 Яну 2019, 15:16

Ами то така се изпарява и желанието за секс. Когато има дискомфорт, по-добре да се потърси причината, отколкото да си затваряш очите. Тази болка има лечение.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 15 Яну 2019, 18:06

nefertiti написа:Много млади жени изпитват дискомфорт при секс след раждане, но не смеят да си кажат. Мислят си, че с времето ще отмине. Според мен обаче се научават да понасят болката.

Защото не знаят, че има лечение на проблема с лазерна терапия, която е безболезнена. Мислят, че лечението е само оперативно и ги е страх.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 17 Яну 2019, 16:07

Аз мисля, че болшинството ог жените вече знаят за процедурата вагинално подмладяване. С други думи Мона Лиза тъч. Доста са предимствата от това подмладяване, а в крайна сметка са нужни само три процедури.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron