Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 22 Яну 2019, 18:44

annamaria написа:Аз мисля, че болшинството ог жените вече знаят за процедурата вагинално подмладяване. С други думи Мона Лиза тъч. Доста са предимствата от това подмладяване, а в крайна сметка са нужни само три процедури.

Откъде черпиш тази информация? Според мен малко са запознати с процедурата.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 23 Яну 2019, 15:43

Интелигентната жена би трябвало да се интересува от съвременните методи на лечение, особено когато настъпва менопауза. Лазерното лечение на все повече болежки, измества скалпела. В този смисъл, мисля че вече не малко жени имат представа от това какво представлява Mona Lisa Touch.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 23 Яну 2019, 17:47

annamaria написа:Интелигентната жена би трябвало да се интересува от съвременните методи на лечение, особено когато настъпва менопауза. Лазерното лечение на все повече болежки, измества скалпела. В този смисъл, мисля че вече не малко жени имат представа от това какво представлява Mona Lisa Touch.

Теоретично да, но не мислиш ли, че при проблем, много млади жени търпят и премълчават.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 24 Яну 2019, 16:45

За съжаление все още една голяча част от българките си премълчават проблемите и болежките и си мислят, че ще им мине. Интимната култура все още куца. Не знам дали наистина вече жените знаят за вагиналното подмладяване, но някои дори подценяват смисъла и значението на цитонамазката.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 04 Фев 2019, 17:07

Момичета, някоя от вас скоро да е правила процедура Mona Lisa Touch? Успяхте ли да почувствате резултат още след първата?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 05 Фев 2019, 12:20

Защо си се развълнувала по този въпрос? Да, обичайно още след първата процедура се усеща да има ефект от лазера.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 07 Фев 2019, 15:07

Питам, защото една позната си е насрочила час при доктор Николов за процедура вагинално подмладяване. Питаше се дали наистина ще успее да почувства разлика още след първата процедура.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот annamaria » 08 Фев 2019, 15:52

Доказано е, че ефект има още след първата процедура, защото лазерът на Мона Лиза се върти на 360 градуса, което го прави доста ефективен. Няма друг такъв лазер, който да е с такъв обсег на действие. Затова и още след първата процедура има ефeкт.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Tinki » 11 Фев 2019, 15:18

annamaria написа:Доказано е, че ефект има още след първата процедура, защото лазерът на Мона Лиза се върти на 360 градуса, което го прави доста ефективен. Няма друг такъв лазер, който да е с такъв обсег на действие. Затова и още след първата процедура има ефeкт.


А другите лазери на колко градуса се въртят?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pacienti » 14 Фев 2019, 18:40

Tinki написа:
annamaria написа:Доказано е, че ефект има още след първата процедура, защото лазерът на Мона Лиза се върти на 360 градуса, което го прави доста ефективен. Няма друг такъв лазер, който да е с такъв обсег на действие. Затова и още след първата процедура има ефeкт.


А другите лазери на колко градуса се въртят?


Тинки, апаратурата при лазерните процедури е много важна, за да има ефект терапията. Лазера освен, че се върти на 360 градуса и лъчите му имат необходимата мощност и продължителност на действие.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron