Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Май 2017, 19:46

Не е шега раждането, сериозна манипулация върху тялото е. :roll: По-добре е да се слуша тялото по време на раждането и да се слушат лекарите, които имат опит със случващото се. :!: :!: :!:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 17 Май 2017, 14:57

Eми разбира се, че е сериозна работа. Все пак нещо толкова голямо да излезне от вагината ти .. Как после да е сигурно, че ще е същата.. :smile: Да имаш дете обаче сигурно е най-хубавото нещо, тъй че след това ще поправяме щетите и това е.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот La_bomba » 17 Май 2017, 16:09

Няма нищо по-хубаво от детето, аз не съм раждала нормално, при мен се наложи секцио, но преживяването беше невероятно да видя детето си и каквито и проблеми да имаш след това, те си знаеш, че са си стрували, след като са те дарили с това щастие. :)
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 17 Май 2017, 18:18

С годините идват повечето промени, дори и ако не е имало естествено раждане, или да има проблеми след раждането с вагината. Но след това се случва отпускане, намаляване на еластичността, главно проблемите идват от хормоните.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 18 Май 2017, 12:02

Ами какво да се прави - годините са си години. Не можем да ги спрем. Важното е да не им се даваме и да се поддържаме, момичета - дори там отдолу. Между другото майка ми ще ходи на консултация другата седмица, записала си е час вече. Много ще се радвам, ако проблемът и се разреши, че горката се измъчи.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Rali_hr » 18 Май 2017, 12:51

Gold написа:Ами какво да се прави - годините са си години. Не можем да ги спрем. Важното е да не им се даваме и да се поддържаме, момичета - дори там отдолу. Между другото майка ми ще ходи на консултация другата седмица, записала си е час вече. Много ще се радвам, ако проблемът и се разреши, че горката се измъчи.

Да не забравиш да пишеш и да разкажеш подробно какво е що е! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 18 Май 2017, 16:32

Да имаш дете е най-прекрасното нещо на света, но проблеми от това естество имат и жени, които не са раждали или са раждали чрез секцио. С годините се получава свличане, мускулите залиняват, влагалището се разширява и отпуска, но сигурно е по-изявено при жените след нормално раждане.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот fawla » 18 Май 2017, 19:17

То нормалното раждане съсипва жената, ако трябва да сме честни. От там д аизлезе цял човек 3 кила, не е шега работа, мускулите сериозно се деформират
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 19 Май 2017, 14:23

Rali_hr, ще разказвам после как е минала консултацията на майка ми. Тя даже започна да се вълнува, нямала търпение вече. Хем е скептична, хем май е почнала да вярва на това, което и споделих. Нищо чудно да е влизала в Интернет и да е направила и тя един рисърч по темата, а иначе нищо не казва и се прави на скрита лимонка. :grin:

fawla като знам големината на бебето, направо не си го представям как излиза оттам и какво ни причинява излизането му.. но това е така сигурно, защото не съм раждала и ми се струва страшно! :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Май 2017, 15:31

хаха и аз не съм раждала и си мисля, че всичко е шега! Не е възможно да стане! :) Сигурно бебетата излизат от друго място! С извинение, замислете се какво усещаме при един пръст, а какво остава за едно бебе с тази огромна глава!!!! Как се събира там и как излиза, ай кент бълиийв ит! :shock: :shock: :shock: :shock:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта