Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот vanessa_ » 19 Май 2017, 16:26

Всичко е до физиологията, природата си знае работата и бебетата си излизат без проблем от майката! Особено,ако бъдат оставени те да водят процеса, има твърдяние, че бебето и без напъните и блъскането п о корема от страна на лекарите, те бебешоците си излизат и си следват пътя.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 20 Май 2017, 09:24

Аз не намирам никаква разлика, но съм раждала преди вече 15 години. Никакви неразположения или изпускания, и каквито и да е било проблеми.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 22 Май 2017, 12:37

Ванеса, то бебето, че ще излезе, ще излезе. Ама въпроса е после в какво състояние ще сме там отдолу. :???:

S_Milenska, ти си щастливка, трябва да се радваш, че си от тези късметлийки без проблеми! :smile:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот уморена » 22 Май 2017, 14:33

Ти наистина си една на милион, колко жени имат такива проблеми, дори и без да подозират много често.. :roll:
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lisandra » 22 Май 2017, 14:54

Не е шега работа раждането, въпреки че природата си знае работата. Понякога има ужасни разкъсвания, цезаровото сечение не е измислено сега!
Аз промерно, оня ден леко се изпуснах, пишкаше ми се, но реших да свърша нещо набързо преди това и не можах да се сдържа, а досега не ми се беше случвало.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lili_pili » 22 Май 2017, 15:54

Аз знам, че при смях много се изпускат жените. Това сигурно е ужасно! Или при кашляне. Има случаи на жени, които ходят постоянно с превръзки заради тоя проблем.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Gold » 23 Май 2017, 16:41

Звучи доста неприятно да не може да се изкашляш или разсмееш от страх да не се напишкаш.. представете си колко е кофти да се стискаш и притесняваш да не се случи.. :roll: А постоянно с превръзки още по-зле ми звучи - особено лятото, но и аз съм чувала за такива случаи!

Лисандра навън ли беше като стана това, притесни ли се..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Doktoricata » 23 Май 2017, 17:39

Е, хайде да бъдем честни, с годините навсякъде настъпват промени, а да не говорим за мястото откъдето раждаме. То физиологично е предпоставена промяната. Сухота, загуба на еластичност и др. Четох, че този лазер третира и такива проблеми, което си е похвално!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2017, 18:04

Явно този лазер е голяма работа, със сигруност и аз ще се консултирам след някоя друга година, когато ми дойдат и до моята глава такива проблеми, засега няма повод за притеснения. Ще чакам да сподели и Gold какво е казала майка й и с какво впечателение е останала.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Май 2017, 09:24

Майка ми след раждането ми е казвала, че е намерила промяна и в малките срамни устни, едната се е уголемила, мислите ли, че е възможно??
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron