Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Lilly_milly » 18 Дек 2014, 17:54

Странни промени се случват с вагината ми откакто съм бременна или поне аз така си мисля. За сега ми изглежда само, че големите ми устни нямат тази плътност и обем както преди, но да кажем, че така само ми се струва!

Малко се притеснявам какъв ще е случаят след като родя :idea: :roll: Нямам идея какво се очаква от вагината ми, да, зная, че за някакъв период ще се разшири, предполагам след това всичко ще е по старо му, странното ми е дали ще има радикални промени с вагината ми. :roll: Едва ли ще е същото цвете,
p02.jpg
p02.jpg (15.8 KiB) Прегледано 5160 пъти
но все пак, какво трябва да очаквам :roll:

Моля ви да ми споделите опита си в това, какво се случва след раждането с вагината и някога може ли да се възвърне такава, каквато е била преди това? :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот MerryPop » 18 Дек 2014, 18:01

Ако всичко е протекло гладко, не би трябвало да има някаква драстични промени, така че не се притеснявай толкова за цветето :) ;)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 19 Дек 2014, 10:14

Спокойно :lol:
Хората за какви неща се притесняват, ами няма да е друга, същата ще е ;)
Освен разбира се ако нямате някакви проблеми, така че не се притеснявайте за глупости :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот rose_92 » 19 Дек 2014, 22:20

Не знам дали гледате комедийния сериал "Новите съседи", но ми направи впечатление една реплика на Естела Рейнолдс към дъщеря й, която раждаше. Тя й каза, че след като роди вагината й ще стане като устата на Жокера от Батман. :D :D :D

Аз не съм раждала и също се интересувам дали вагината се разширява след това. И затова ли повечето жени в днешно време раждат секцио - за да не им се разшири вагината? Или това са пълни глупости и след определен период от време тя си се връща в същото положение както преди раждането?
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Pipilota » 21 Дек 2014, 09:16

Tова, че се разширява при самото раждане не значи, че после ще стане като устата на Жокера :lol:
Нищо не се променя, трябва да взема да питам мъжът ми да ми даде мъжко мнение. А раждането секцио е друга тема, която изобщо не искам да обсъждам, за глупости време не мога да хабя. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот silver933 » 21 Дек 2014, 11:01

:lol: :lol: :lol: :lol: Много са сладки притесненията на младите, горката ми вагина ще се разпъне ;))) ще ме уморите момичета.. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот S_Milenska » 21 Дек 2014, 14:33

Никаква разлика не откривам, нищо особено, така че не се притеснявайте момичета, все пак тази вагина е главно, за да ражда, не е за друго, така че спокойно, измислили са я както си трябва, защо се притеснявате за страни неща? :) Като ви е страх и мислите, че е по-приятно и по-лесно минавайте под ножа :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот silver933 » 22 Дек 2014, 12:35

S_Milenska написа:Никаква разлика не откривам, нищо особено, така че не се притеснявайте момичета, все пак тази вагина е главно, за да ражда, не е за друго, така че спокойно, измислили са я както си трябва, защо се притеснявате за страни неща? :) Като ви е страх и мислите, че е по-приятно и по-лесно минавайте под ножа :mrgreen:

Моята жена ражда нормално, нищо не се е променило като усещане, спокойно, не ми хлопа ако от това се притеснявате ;) все пак, както се разширява, тъй се и свива ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Дек 2014, 13:33

Защо толкова се притеснявате за промените, които могат да настъпят след раждане?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква промяна откривате във вагината си след раждането?

Мнениеот Burborino » 22 Дек 2014, 17:20

И аз имам супер малоумни страхове. даже още по-странни от това с вагината :lol: :mrgreen: И осъзнавам, че примерно е глупаво, но си ми е в главата.
Според мен е нормално всеки да си има някакви притеснения и страхове ако ще ражда за първи път и няма около него жени, които да имат бебета с които да сподели страховете си за да бъдат разсеяни :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта