Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2014, 11:50

Страхотен град е Ню Йорк, минавала съм от там за малко,наистина много впечатляващ, не изглежда като място, на което можеш просто да стоиш и да се чудиш какво да правиш,сякаш все нещо се случва. Това може да не се хареса на хората, които предпочитат спокойствието ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Мнениеот theyorkgirl » 31 Авг 2015, 15:34

Била съм в Ню Йорк веднъж. За няколко дена бяхме там. Мога само да кажа, че този град е великолепен. Никога не съм била достатъчно възхитена, за да използвам тази дума, но Ню Йорк ме очарова! Великолепен, цветен, светъл и много, много красив град. Който не е бил там, не може никога да изкаже мнение за този град, защото не се е докоснал до него.
Обожавам архитектурата, оживените улици, непрекъснатото движение от една към друга дестинация. Хората там сякаш никога не се прибират, непрекъснато има народ по улиците, тротоарите преливат от хора.
Страшно красив град е Ню Йорк, предлага много възможности, на много хора. Който и да отиде там, от най-бедния до най-нещастния...винаги ще намери щастието в този град, винаги ще намери начин да се измъкне от тинята, в която е затънал.
В България сме свикнали, че трябва да правим, това което другите искат, това което на другите им харесва, но в този град не е така...желанията и възможностите са неограничени. Каквото и да си пожелае човек, Ню Йорк винаги ще му даде първия тласък към успеха...разбира се от там нататък всичко зависи от самия човек.
Който не е посетил градът на неограничените възможности, градът, който никога не спи...ТРЯБВА да го направи! Заслужава си!
А аз вече броя дните до окончателното ми заминаване там! :)
Аватар
theyorkgirl
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Авг 2015, 15:25
Местоположение: София, България

Re: Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Мнениеот Andrey » 31 Авг 2015, 16:08

Толкова ли ехубаво, не съм бил там, но наситина като се има предвид, че градът колкото България, нормално постоянно да има хора по улиците, което за нас тук е супер необичайно.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Сеп 2015, 10:55

theyorkgirl много разпалено говориш за Ню Йорк, пожелавам ти прекрасно изживяване там, сигурно наистина е върховен град, все пак всеки е останал с добро мнение за него, но дали не изпива хората..?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Приказка за Ню Йорк - градът, който никога не спи

Мнениеот Дороти » 08 Ное 2018, 17:03

Не е моето място, преотстъпвам го на някой друг :lol: Не ми се струва готино място за живеене. Да отида и разгледам - да. Ама да живея там не би ми понесло - шума, трафика, постоянната динамика, дори нощем. Не е за мен :grin:
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron