Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот miron » 14 Юли 2015, 14:19

puhcheto написа:
Lili_pili написа:С учените не бива да спорим, прави са хората, любовта е най-важното нещо на света, ако я няма нея сме загубени. Мога да живея без всичко, но не и без любов :)

И аз съм така, даже скоро си мислих, аз ако не съм влюбена, просто няма да мога да функционирам правилно, аз винаги съм влюбена, дори понякога не е в конкретен човек, но е важно да има тази тръпка! :)

Ей това е! :) Изобщо не ти трябва мъж, ти си си в играта и без друго. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот MollyDolly » 14 Юли 2015, 16:24

miron написа:
puhcheto написа:
Lili_pili написа:С учените не бива да спорим, прави са хората, любовта е най-важното нещо на света, ако я няма нея сме загубени. Мога да живея без всичко, но не и без любов :)

И аз съм така, даже скоро си мислих, аз ако не съм влюбена, просто няма да мога да функционирам правилно, аз винаги съм влюбена, дори понякога не е в конкретен човек, но е важно да има тази тръпка! :)

Ей това е! :) Изобщо не ти трябва мъж, ти си си в играта и без друго. :mrgreen:

То и аз започнах да се чудя в кои случаи ни трябва мъж, хубаво е като си идва моя от време на време, но в един момент не зная как ще заживеем с него!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Pipilota » 15 Юли 2015, 09:34

MollyDolly написа:
miron написа:
puhcheto написа:[quote="Lili_pili"]С учените не бива да спорим, прави са хората, любовта е най-важното нещо на света, ако я няма нея сме загубени. Мога да живея без всичко, но не и без любов :)

И аз съм така, даже скоро си мислих, аз ако не съм влюбена, просто няма да мога да функционирам правилно, аз винаги съм влюбена, дори понякога не е в конкретен човек, но е важно да има тази тръпка! :)

Ей това е! :) Изобщо не ти трябва мъж, ти си си в играта и без друго. :mrgreen:

То и аз започнах да се чудя в кои случаи ни трябва мъж, хубаво е като си идва моя от време на време, но в един момент не зная как ще заживеем с него![/quote]
Еее хубава работа естествено,че когато човек свикне да живее по един начин е трудно да се приеме друг в живота и ритъма,но пък ако има любов исинска и от онази великата бързо ще се нагласаят нещата,ако я няма няма как да стане,само взаимно ще се дразните. Не се обиждай но на мен ми звучиш сякаш си взела решение по въпроса с връщането на мъжа ти за постоянно... [emoji19]

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юли 2015, 10:10

:? Аз съм на мнение, че и алкохолът е от значение в една връзка хаха :))
Разбира се, най-важната е любовта, но когато се появят децата имам чувството, че тая любов се отмества малко :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Nightmare » 15 Юли 2015, 11:23

rabotnata pchela написа::? Аз съм на мнение, че и алкохолът е от значение в една връзка хаха :))
Разбира се, най-важната е любовта, но когато се появят децата имам чувството, че тая любов се отмества малко :)

Снощи няколко двойки спорихме дали децата могат да сближат и сплотят повече едно семейство или обратното, вие на какво мнение сте?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Kaya » 03 Авг 2015, 13:29

Nightmare написа:Снощи няколко двойки спорихме дали децата могат да сближат и сплотят повече едно семейство или обратното, вие на какво мнение сте?

по-скоро обратното. Не мисля, че остава онази голямата любов, освен ако не си маниакално влюбена, ревнива и прочие.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Bambaa » 03 Авг 2015, 13:34

Kaya написа:
Nightmare написа:Снощи няколко двойки спорихме дали децата могат да сближат и сплотят повече едно семейство или обратното, вие на какво мнение сте?

по-скоро обратното. Не мисля, че остава онази голямата любов, освен ако не си маниакално влюбена, ревнива и прочие.

Така е, досега не съм видяла семейство, в което децата да са причината да не се разпадне бракът или поне при младите е така, при наборите на моите родители - не :idea:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Авг 2015, 14:09

Защото наборите на родителите ти смятат, че развода и раздялата са срамни. :Р Просто хората стават неподготвени родители>
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот luchia@marco » 03 Авг 2015, 15:08

Monika_Spasova написа:Защото наборите на родителите ти смятат, че развода и раздялата са срамни. :Р Просто хората стават неподготвени родители>

едва ли има момент, в който да се подготвиш за това, просто в един миг се успокояваш, че вече имаш дете и не ти пука дали човекът до теб е правилния, а когато нещо не е ок, просто му отваряш вратата :mrgreen:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Lisica » 03 Авг 2015, 15:42

напротив, не е ли по-трудно да се разделиш с човека, когато имаш деца с него?! Все пак той не е просто някой, а е бащата на децата и другата половина на семейството.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта