Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Lilly_milly » 19 Дек 2014, 14:20

Четох за един от най-дългите експерименти провеждани някога, този е траял 75 години и в установено, че за дълъг и наистина щастлив живот, не са необходими само материални блага, а много любов!

Казвам, че никога не съм вярвала, че подобно нещо може да се открие от учените, но ето - факт! Е, романтична душа си падам и винаги съм смятала, че това е пътят към един красив и значим живот, именно любовта!
Love is in the Air.jpeg
Love is in the Air.jpeg (59.03 KiB) Прегледано 1403 пъти
Вие смятате ли, че любовта има основна роля, за да успее един човек в живота?

Какво значение придавате на любовта и тя ли трябва да е ръководната ни сила? :roll: А за хората, които живеят без любов, считате ли ги за пълноценни или по-друг начин казано, живеят ли или просто са се научили да съществуват, без да отблъскват хората около себе си :roll:

Много ще са ми интересни вашите философски размисли по въпроса за любовта, чакам си най-голямо нетърпение! :!: :!:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот mimeto90 » 19 Дек 2014, 14:26

Имам чувство, че само ние младите така си мислим, иначе като гледам жените десетина години по-големи от мен, които пак не са възрастни, но са със съвсем друго мислене, дали защото провалените бракове са прекалено много или защото те са част от такъв, не знам, ама е факт, де само, че за тях си! :D
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Rali_hr » 19 Дек 2014, 14:52

Глупости са това. Не е само любовта, може да има любов, да няма разбирателство. Може да има любов, но битовизма да я унищожи.... изобщо факторите и целия живот в едно са от значение, за да се запази любовта.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2014, 15:28

mimeto90 написа:Имам чувство, че само ние младите така си мислим, иначе като гледам жените десетина години по-големи от мен, които пак не са възрастни, но са със съвсем друго мислене, дали защото провалените бракове са прекалено много или защото те са част от такъв, не знам, ама е факт, де само, че за тях си! :D

И ти ще стигнеш до това положение. Представи си у вас да нямате какво да ядете и как да облечете детето си, мислиш ли, че любовта ще ви спаси? Истината е, че ще загине.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Krum » 19 Дек 2014, 16:35

Не е истина, в това вярват младите, които още не са разбрали колко е кофти живота ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Mon_ton » 19 Дек 2014, 17:03

Всичко е любов, как може да не вярвате в нея? Мога и гладна да стоя стига да съм с човека, който обичам! :evil:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот mix_twix » 19 Дек 2014, 17:59

Много странно, може пък и любов да е, но и аз си мисля, че огладнее ли г... няма любов.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Pipilota » 21 Дек 2014, 09:35

На тези учени налагало ли им се е да ходят да си купуват хляб от магазина? :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Kaya » 21 Дек 2014, 10:44

Любовта много ясно, че е от значение, но истината е, че не е тя всичко, освен любов толкова много други неща има в момента по света, които дават отражение на отношенията. :|
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Само любовта има значение, казват учени! И вие ли мислите така?

Мнениеот Snejna » 21 Дек 2014, 15:18

Щеше да е страхотно, ако само любов стигаше, наистина, хубаво е да я има, но тя далеч не е всичко. Но пък без нея е още по-трудно, друго е да имаш любов, дори вътрешното усещане на човек е по-добро и по-специално :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron