Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот silver933 » 22 Дек 2014, 17:26

Ще гледате само няма да ядете и ще стане номера! Хапвайте само внимавайте да не стигнете чак до болница, че тогава ще ви се скофтят яко празниците ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот S_Milenska » 31 Авг 2015, 14:25

А съвети как да се предпазим от преяждане по принцип? Аз имам един недостатък, ако ми е вкусно мога да ям до пръсване, докато не ми стане толкова тежко, че да не мога да дишам! :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот Andrey » 31 Авг 2015, 16:13

S_Milenska написа:А съвети как да се предпазим от преяждане по принцип? Аз имам един недостатък, ако ми е вкусно мога да ям до пръсване, докато не ми стане толкова тежко, че да не мога да дишам! :(

Трябва да се научиш да се владееш, а не да ядеш като невидяла, все пак няма да ядеш за последно, след това пак ще си хапнеш, нали? :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Сеп 2015, 13:42

Научете се да си слагате точно толкова в чинията, колкото искате да изядете и избягвайте общите порции сложени по средата на масата така няма да се владеете какво и по колко изяждате.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот S_Milenska » 12 Окт 2015, 16:05

Andrey написа:
S_Milenska написа:А съвети как да се предпазим от преяждане по принцип? Аз имам един недостатък, ако ми е вкусно мога да ям до пръсване, докато не ми стане толкова тежко, че да не мога да дишам! :(

Трябва да се научиш да се владееш, а не да ядеш като невидяла, все пак няма да ядеш за последно, след това пак ще си хапнеш, нали? :mrgreen:

:) Знам, че не ям за последно, но като ми е толкова вкусно направо не мога да се спра и имам огромното желание да продължа да си хапвам до откат. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот red_eyes » 12 Окт 2015, 17:10

S_Milenska написа:
Andrey написа:
S_Milenska написа:А съвети как да се предпазим от преяждане по принцип? Аз имам един недостатък, ако ми е вкусно мога да ям до пръсване, докато не ми стане толкова тежко, че да не мога да дишам! :(

Трябва да се научиш да се владееш, а не да ядеш като невидяла, все пак няма да ядеш за последно, след това пак ще си хапнеш, нали? :mrgreen:

:) Знам, че не ям за последно, но като ми е толкова вкусно направо не мога да се спра и имам огромното желание да продължа да си хапвам до откат. :mrgreen:

Същата съм, когато започна да хапвам нещо вкусно.... просто не мога да спра... при никакви условия! В еидн момент като ми дотежее спирам, то няма как, но при мен лошото е, че ми минава бързо и много скоро след това си продължавам да хапвам :mrgreen:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот Rali_hr » 12 Окт 2015, 22:13

Май всички сме така, но е имало случаи, при които чак на другия ден да ми е тежко хахах :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот sofi_black » 15 Окт 2015, 12:14

Rali_hr написа:Май всички сме така, но е имало случаи, при които чак на другия ден да ми е тежко хахах :lol: :lol: :lol:

Е, при всеки е имало, въпросът е в това как да си опиташ от всичко и накрая да не ти е тежко, ако въобще има такъв начин, май не! :mrgreen:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот Pipilota » 15 Окт 2015, 13:16

Пак наближава Коледното освинване, направо не знам тази година пак как ще се пазим. Аз да си призная, ми е трудно през уикенда да контрлирам храната, която изяжадме всички у нас. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Няколко съвета: как да се предпазим от преяждане по празниците!

Мнениеот Lollipop » 15 Окт 2015, 14:08

Pipilota написа:Пак наближава Коледното освинване, направо не знам тази година пак как ще се пазим. Аз да си призная, ми е трудно през уикенда да контрлирам храната, която изяжадме всички у нас. :)

Ако имаш меню, което следваш няма ли да е по-лесно/ :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта