Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот lini_leni » 22 Дек 2014, 18:35

Скоро разбрах, не зная от кога е внесено това предложение за увеличаване на таксата за възстановяване на здравни права, :?: но все още съм шокирана и смятам да излея цялото си недоволство и надявам се то да бъде споделено, :evil: тъй като съм притеснена, ако стане факт какво следва от там нататък! :shock: :shock:

Не мога да си представя, че ако се разболееш, то трябва да ограбиш банка в най-добрия случай, за да можеш да оцелееш :shock: :evil:
image.jpg
image.jpg (12.34 KiB) Прегледано 9671 пъти

А преди минути разбрах, че има предложение в крайна сметка да има амнистирани граждани от правило, :idea: разбира се получих доста оскъдна информация и се надявам това да не е просто слух, :roll: тъй като не може да побере главата ми как може един безработен човек да изкиха 2000 лева, за да възстанови здравните си права :evil:

Е, много много се надявам тези неща да са просто поредните безумици, които ни дават храна да си пишем по форумите :idea: и дано никога не стане реалност, но все пак, какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, :roll: както и идеята за амнистиране на някои граждани? :roll:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот Mamacita » 22 Дек 2014, 18:42

Като цяло много се кефя на идеите на новите стари, особено в коалиция с Реформаторите, понеже се стремят към истински реформи и все пак първоначалното предложение си е безумие, :idea: :idea: но пък с допълнението, което поясниха за амнистирането на някои граждани от тази такса, все още съм си с две ръце за тях :idea: :) :)
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот Lollipop » 29 Дек 2014, 11:23

Това пък 2000 за да възстановиш здравните си права е подигравка за България, това е половин годишна заплата на по-голяма част от населението на България, абсолютно убийство! А и аз както нямам здравни права и ми остава една година, за да направя заветните 3 излиза, че напълно безсмислено си плащам. Обаче си мисля, че точно ако се направи така, много хора със собствен бизнес ще заделят едни 2000лв. при нужда и касата ще е още по-нещастна.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот Malina » 29 Дек 2014, 16:33

Мисля, си че така все по-малко хора ще възстановяват правата си, сумата е непосилна за повечето българи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Дек 2014, 16:38

Надявам се да не го приемат този закон иначе много хора ще останат без здравни права.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво мислите за таксата за възстановяване на здравни права, както и за новото предложение за амнистиране на някои граждани от нея?

Мнениеот Kaya » 12 Яну 2015, 11:12

Аз се чудя, ако минат 3г. и човека се осигурява, пак ли трябва да внесе таксата от 2000лв. за да има здравни права?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта