Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Pacienti » 28 Апр 2015, 13:25

dDedov написа:
Neven498 написа:Те и лошите момчета си намират майстора. Момчето трябва да е свястно, пък да лошовее колкото си иска по снимки. ;)

Съгласен съм с тебе, обаче забелязвам, че когато сме се събирали с приятели и в големи компании с непознати, а аз нямам настроение и съм по-пасивен, то мацки винаги ми се закачат :D


Майчиният инстинкт се обажда. Жените все искаме да спасяваме, угаждаме ... като видим някой по-затворен си мислим, че страда и се втурваме да го успокояваме :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Kaya » 28 Апр 2015, 13:28

Ха това е интересно, че жените предпочитат мъже без настроение! :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Pipilota » 02 Май 2015, 21:37

Kaya написа:Ха това е интересно, че жените предпочитат мъже без настроение! :roll:

Напротив, предпочитаме ги лоши и винаги в добро настроение! :) Като от екшъните хехе ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Тъжна Луна » 16 Апр 2018, 16:20

Съгласна съм, но не щото са по-секси, ами просто щото още не са си показали магарията и до последно женските си мечтаем случайно тоз пък да е наистина интересен, привлекателен и тн. Но често се оказва поредното дърво.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Malina » 16 Апр 2018, 16:36

Тъжна Луна написа:Съгласна съм, но не щото са по-секси, ами просто щото още не са си показали магарията и до последно женските си мечтаем случайно тоз пък да е наистина интересен, привлекателен и тн. Но често се оказва поредното дърво.

Може би си права, но има една мистика в тях, която точно ни кара да мечатаем и да ги възхалявам,е докато не разберем, че и те не са нещо по-особено.
Помните ли случая в Приятели, които Фийби и Моника се грижеха за един мъж :) той беше в кома, те измисляха страхотни истории за него, вярваха, че е специален, а той се оказа същински г*з. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Frac » 16 Апр 2018, 16:57

Зависи от личните предпочитания. В моите такива не се вписват. За мен е важно вниманието и отношението!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот kauda » 19 Май 2018, 10:05

Има нещо мистично и секси в тях, да, даже забележете по филмите, че често секси главните герои с аточно такива, рядко са шумни и весели, а в повечето случаи са замислени, замечтани, мрачни, сериозни и мноооого мистериозни! но пък задължително супер секси :heartsfade: :inlove:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Jully » 30 Май 2018, 09:49

Ми аз не мога да кажа, кои са по-секси, важното е да има магнетизъм, пък как точно ще се прояви не е от голямо значение, стига да е правилния начин, който да ни впечатли.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Dipsy » 30 Май 2018, 15:50

Не ги харесвам и изобщо не ги намирам за секси. И забавните мъже често са загадка и пак са секси. Ако и сдържан и с мрачен хумор - друга работа, ама ако е задръстено дърво - не, благодаря. Падам си по креативни и цветни. Твърде е мрачно на вън, за да се заглеждам по таквиз мъжове :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 18:50

Харесвам мъже, дето изглеждат,ч е имат проблеми. Представете си Стийв Макгаред от сериала 5-0 :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта