Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот YoLindi » 26 Дек 2014, 16:59

Напоследък по-често ми се случва да попадам в мъжки компании и колкото да не ми се иска да си вярвам, намирам някои за по-секси от други :!:

В следващите дни, пък странно все попадам на някакви статии за това кои мъже били по-секси и се оказа, че и моите предпочитания влизат в статистиките - сдържаните и мрачни мъже, не зная как така неволно ги намирах за по-секси от останалите :roll: :oops: :oops:
image.jpg
image.jpg (12.58 KiB) Прегледано 746 пъти
Много ми е интересно дали бохте потвърдили това и да ми споделите, дали и вие смятате сдържаните и мрачни мъже за някак по-секси и по-загадърчни и всищност това ли е нещото, което ги прави по-желани от вас? :? :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот BeenieGal » 26 Дек 2014, 17:07

Мисля, че по-скоро ти си странната и това по някаква още по-нелепа случайност е съвпаднало със статиите, които си чела :D така де, жените като цяло искат да имат разговорлив, приятен мъж до себе си, с чувство за хумор, а не такъв дето ще ги гледа на кръв :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Pipilota » 29 Дек 2014, 09:57

BeenieGal написа:Мисля, че по-скоро ти си странната и това по някаква още по-нелепа случайност е съвпаднало със статиите, които си чела :D така де, жените като цяло искат да имат разговорлив, приятен мъж до себе си, с чувство за хумор, а не такъв дето ще ги гледа на кръв :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

В грешка си, жените искат лошо момче, което гледа на кръв и все пак да пере и готви, да я разсмива и от първия път да отиде да хвърли боклука!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Malina » 30 Дек 2014, 13:08

О, да много ясно! Друго е да имаш насреща един лош мъж, който в същото време да не показва наляво и на дясно емоциите си, но пък са по-скоро само забежка, жените обичат да усещат това, което чувства мъжа.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот M.Tasheva » 24 Апр 2015, 16:26

Мисля, че е точно така, а в същото време отново зависи от типа мъже, те харесват или същите притихнали пожари или шумните и луди мацки :D
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2015, 10:31

Е то е друго ние по какво точим лиги, а те по какви лигли си падат е друг въпрос. Колкото по-лош изглежда един мъж, толкова по-желан е. Това включва риза, тъмни очила и набола брада хаха :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот draga.mihova » 27 Апр 2015, 12:46

Pipilota написа:Е то е друго ние по какво точим лиги, а те по какви лигли си падат е друг въпрос. Колкото по-лош изглежда един мъж, толкова по-желан е. Това включва риза, тъмни очила и набола брада хаха :)

Уха, развихри си фантазията, :lol: но не толкова "лошото" в тях ги прави привлекателни според мен, а мистиката, която носят тъмните очила и прикритото поведение ;)
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2015, 13:53

draga.mihova написа:
Pipilota написа:Е то е друго ние по какво точим лиги, а те по какви лигли си падат е друг въпрос. Колкото по-лош изглежда един мъж, толкова по-желан е. Това включва риза, тъмни очила и набола брада хаха :)

Уха, развихри си фантазията, :lol: но не толкова "лошото" в тях ги прави привлекателни според мен, а мистиката, която носят тъмните очила и прикритото поведение ;)

Знам ли! Но тук не става въпрос за чалга визия, хаха :) Нали се сещаш как изглеждат лошите момчета в чалга клиповете, това не е секси! Това е неориентирано. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот Neven498 » 27 Апр 2015, 14:55

Те и лошите момчета си намират майстора. Момчето трябва да е свястно, пък да лошовее колкото си иска по снимки. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Сдържаните и мрачни мъже по-секси, съгласни?

Мнениеот dDedov » 28 Апр 2015, 10:33

Neven498 написа:Те и лошите момчета си намират майстора. Момчето трябва да е свястно, пък да лошовее колкото си иска по снимки. ;)

Съгласен съм с тебе, обаче забелязвам, че когато сме се събирали с приятели и в големи компании с непознати, а аз нямам настроение и съм по-пасивен, то мацки винаги ми се закачат :D
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта