Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Мнениеот Harmony » 29 Юли 2015, 11:20

S_Milenska написа:
penny написа:Доколкото съм чувала горещините влияят по точно обратния начин, но по-добре се изследвай, за да разбереш какво не е наред докато е време :idea:

Има време :) на есен хаха :)) Много е горещо обаче и ми става много зле :(

А по принцип какво е кръвното ти, може да не е от захарта :?: :!:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Мнениеот belleville » 31 Юли 2015, 11:09

Harmony написа:
S_Milenska написа:
penny написа:Доколкото съм чувала горещините влияят по точно обратния начин, но по-добре се изследвай, за да разбереш какво не е наред докато е време :idea:

Има време :) на есен хаха :)) Много е горещо обаче и ми става много зле :(

А по принцип какво е кръвното ти, може да не е от захарта :?: :!:

Смятам, че самите жеги водят до неща, за които не си се и сещала, че могат да ти се случат, добре е да се прегледаш, но може и да се окаже нещо в рамките на нормалното :)
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Мнениеот Jully » 26 Юли 2017, 10:17

Често си мислим, че с ядене шще се оправим, в действителност тялото иска не рядко точно обратното, а именно разтоварване и хубав режим на хранене, не иска баници и пици, въпреки че за лятото са характерни.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Мнениеот Lollipop » 21 Авг 2017, 11:19

Ниската кръвна захар често има и отношение и към неправилното хранене като цяло и липсата на мазнини. хората често се ограничаваме повече, отколкото трябва. За да се нормализира тялото и да се движи и развива добре, не му трябват бисквитки, а му трябват достатъчно качествени мазнини.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво влияние ви оказва ниската кръвна захар?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Авг 2017, 14:25

Това се нарича глад за въглехидрати, някои дори му казват въглехидратен грип :mrgreen: Ако си променила начина си на хранене до толкова, че енеузнаваем за тялото ти, усещаш постоянно, че ти липсва нещо, нормално да изгладнееш и физически да не се чувстваш добре. Затова всяк апромяна трябва да се прави плавно, за дане се стресира тялото. Дне сще откажеш хляба, след седмица ще откажеш пакетираните храни, след месец ще откажше и захарта, така тялото няма да изпитва никакъв шок и няма да го има това падане на захарта.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта