Каква е прогнозата ви раждаемостта ще продължи да намалява или тази година ще ни изненадат броя на бебетата?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Каква е прогнозата ви раждаемостта ще продължи да намалява или тази година ще ни изненадат броя на бебетата?

Мнениеот PasDeDeux » 05 Яну 2015, 16:43

Около нова година слушах някакъв репортаж, че раждаемостта е намаляла, като сравняваха с броя родени бебета предните две години, сега само във Варна има сума ти и раждания в първите дни на новата година :idea:

По мои наблюдения тази година, която мина имаше доста повече такива слънчица,
Baby.jpg
Baby.jpg (19.99 KiB) Прегледано 962 пъти
а и с това, което прочетох в сайта, че имам бебешки бум в началото на 2015 година, явно прогнозите са оптимистични и може раждаемостта да расте :idea: :roll:

Какви са вашите прогнози за раждаемостта през тази година, ще продължи ли да намалява или пък ще ни изненадат броя на бебетата? :roll: Искрено се надявам да стане второто, аз лична прогноза нямам, а вие?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Каква е прогнозата ви раждаемостта ще продължи да намалява или тази година ще ни изненадат броя на бебетата?

Мнениеот sofi_black » 05 Яну 2015, 16:52

За голямо съжаление на всички смятам, че раждаемостта няма как да се увеличи, има все повече млади, които бягат извън страната, както и достатъчно семейства на ръба на оцеляването, за да могат да си позволят още деца :idea: :(
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Каква е прогнозата ви раждаемостта ще продължи да намалява или тази година ще ни изненадат броя на бебетата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Яну 2015, 17:02

Няма да има никаква разлика, все по-рядко се случва хората да имат две деца, в повечето случаи семействата имат по едно, което се стараят да гледат добре. Изключвам раждаемостта при ромите, там положението е да не се пипа... скоро ще станат повече от българите. А и повечето млади излизат извън България и там създават семействата си, имам приятелско семейство, което имат едно дете, казах, че ако се решат да имат друго, то ще е само ако отидат да живеят извън България.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква е прогнозата ви раждаемостта ще продължи да намалява или тази година ще ни изненадат броя на бебетата?

Мнениеот Rali_hr » 09 Яну 2015, 17:52

Прогнозата ми е, че скоро съвсем няма да има бебета, все по-малко хора рискуват да имат две деца..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта