Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот mariyana.kyuchukova » 01 Окт 2016, 15:07

Има има,но такава страхотна и ободряваща напитка не се продава в магазинната мрежа!
:jumpeveryone:
mariyana.kyuchukova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Окт 2016, 15:02

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот mimeto90 » 03 Окт 2016, 14:56

mariyana.kyuchukova написа:Има има,но такава страхотна и ободряваща напитка не се продава в магазинната мрежа!
:jumpeveryone:


А откъде се взема и за какво става въпрос :eek: ? Аз не мога да се сетя за такова нещо,к оето не го купуваш. Дори и да си го правиш вкъщи, пак купуваш продуктите.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот neeoo » 08 Дек 2016, 14:26

Като имам тежка работа на някой обект си правя сок от Цвекло, Моркови, Лимон или Грепфрут или зелени кисели ябълки.
Сокоизтисквачката ми е Филипс и е много яка, цеди ги супер. Боклука излиза направо сух. По рано имах едно менте за 78 кинта, боклука от него излизаше мокър, като го стисна в юмрук и още сок пускаше.
И като изпия около 450 мл, почва да ми бучи главата, и викам си - стига!
И на работа като ги юрна колегите, им запенвам шортите от бач.
На обяд само едно кисело мляко хапвам с мед. Медеца си го нося от къщи в малко бурканче и лъжица си нося даже. И сандвич 2 /две/ филии пълнозърнест хляб дето го прави жената, намазан с масло и сиренце доста отгоре. И до вечерта съм като биче корав.
neeoo
 
Мнения: 7
Регистриран на: 08 Дек 2016, 12:49

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот Lyomi » 08 Дек 2016, 15:10

Всичко добре, само не разбрах защо сокът има такъв ефект - да ти бучи главата? :smile:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2016, 15:15

neeoo написа:Като имам тежка работа на някой обект си правя сок от Цвекло, Моркови, Лимон или Грепфрут или зелени кисели ябълки.
Сокоизтисквачката ми е Филипс и е много яка, цеди ги супер. Боклука излиза направо сух. По рано имах едно менте за 78 кинта, боклука от него излизаше мокър, като го стисна в юмрук и още сок пускаше.
И като изпия около 450 мл, почва да ми бучи главата, и викам си - стига!
И на работа като ги юрна колегите, им запенвам шортите от бач.
На обяд само едно кисело мляко хапвам с мед. Медеца си го нося от къщи в малко бурканче и лъжица си нося даже. И сандвич 2 /две/ филии пълнозърнест хляб дето го прави жената, намазан с масло и сиренце доста отгоре. И до вечерта съм като биче корав.
Иска да микажеш, че целия ден изкарваш на един сок , едно кисело мляко и толкова?! :shock: :shock: :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот Malina » 08 Дек 2016, 17:28

Според мен може да се енергизира човек, ако си пие редовно сокове, които са много полезни :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот M.Tasheva » 09 Дек 2016, 10:35

И аз така мисля, много по-добре от тия енергийни напитки в кутийки, а защо не и по-добри и от кафето.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Здравословна енергийна напитка - съществува ли?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Дек 2016, 11:43

Ако кафето е качествено, не е нескафе и т.н. може да бъде изключително полезно и приятно за пиене, без да носи вреди, вече проблемът е в количествата, докато при енергийните напитки и една е много. Да речем, ако се пие веднъж на седмица, как да е ,но много от тийновете особено злоупотребяват и пият ежедневно енергийни напитки.
А за сметка на това, може да се направи приятна с плодов сок и да се смеси с газирана вода, за да има пак така любимия газиран ефект и ще е много освежаваща и няма да е сухарска. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта