Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Яну 2017, 09:48

Yunona написа:
svetlozara написа:Правил;а, правила, но никога не се получава това с отслабването, тея свалили по 50 килограма са някаква лъжа мен ако питаш, не съществуват такива хора!


А мен ако питаш - съществуват :) Виждала съм го с очите си при много близък човек. Познавам още няколко, свалилипо над 20-30 кг и задържали ги с години (и все още си ги задържат). Става дума за наистина твърда решимост и строг, непоклатим режим. Когато човек наистина силно желае нещо - намира начина. Другото са оправдания.

Сигурно има, но наистина такава воля не всеки намира в себе си и когато резултати няма, направо ти се разваля удоволствието!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Yunona » 07 Яну 2017, 22:21

Monika_Spasova написа:
Yunona написа:
svetlozara написа:Правил;а, правила, но никога не се получава това с отслабването, тея свалили по 50 килограма са някаква лъжа мен ако питаш, не съществуват такива хора!


А мен ако питаш - съществуват :) Виждала съм го с очите си при много близък човек. Познавам още няколко, свалилипо над 20-30 кг и задържали ги с години (и все още си ги задържат). Става дума за наистина твърда решимост и строг, непоклатим режим. Когато човек наистина силно желае нещо - намира начина. Другото са оправдания.

Сигурно има, но наистина такава воля не всеки намира в себе си и когато резултати няма, направо ти се разваля удоволствието!


Когато има решимост и последователни действия, има и резултати! И те понякога са толкова опияняващи, че превръщат довчерашни безразборни лакомници в здравословни гурута :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Malina » 08 Яну 2017, 10:47

О, то да се преобразаят толкова им трябва наистина да се превърнат в гурута. Сещам се за един вариант, дали не е добре да се описва и да се разказва за отслабването и в някакви блогове, или всеки да си направи сам. Хем ще се изявява,хем ще има възможност да не се посрами пред много хора. :lol: Дори тук всеки, който желае да отслабне или да промени нещо коренно, може да си направи тема - дневник, а ние да го следим. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Snejna » 08 Яну 2017, 18:16

ЮСпоред мен не е много трудно да се направи по-голяма крачка, която трябва да включи изключване и включване. Замества се хляба на първо време с пълнозърнест, посл еи той се маха, слагат се повече плодове и зеленчуци, замества се едно хранене с 90% зеленчуци. Желание и желязна дисциплина!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот julianne » 09 Яну 2017, 13:32

С обещания не става, трябват действия :lol: . Навиваш се и това е, друг начин няма.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта