Гнусотии в Макдоналдс

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот mamina » 05 Фев 2016, 11:47

Един път съм позволила на сина да опита, аз също един път съм си позволила преди 10 г. и не повторих!
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот Snejna » 05 Фев 2016, 11:52

mamina написа:Един път съм позволила на сина да опита, аз също един път съм си позволила преди 10 г. и не повторих!

да, горе долу и ние ги избягваме, но понякога децата искат, а и не виждам кое е толкова вкусно, кюфте с горчица и изкуствено хлебче, както и обикновени бланширани картофи, нищо особено!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот penelopa » 08 Фев 2016, 10:13

Искам да ги закрият всичките тези вериги! Не си спомням в коя държава ги забраниха, но и тук искам да стане. Американците виждат на какво дередже са заради тях и пак не им увира главата! Че и целия свят тровят! :mad:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот Krum » 08 Фев 2016, 12:50

penelopa написа:Искам да ги закрият всичките тези вериги! Не си спомням в коя държава ги забраниха, но и тук искам да стане. Американците виждат на какво дередже са заради тях и пак не им увира главата! Че и целия свят тровят! :mad:

клакво значи да ги забранят, това е избор на хроата, като ядат там други печелят, това е световната икономика, когато спре да се купува от такива вериги тогава нещата мноого се променят.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2016, 16:53

Точно така е, като не искаш да си купуваш не си купувай, който иска да си чука главата и да яде. Ние не ядем такива гадости, предпочитам за да си правя хамбургерите. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот klara » 10 Фев 2016, 10:14

rabotnata pchela написа:Точно така е, като не искаш да си купуваш не си купувай, който иска да си чука главата и да яде. Ние не ядем такива гадости, предпочитам за да си правя хамбургерите. :mrgreen:


И аз си ги правя и стават страхотни! Слагам каквото ми хрумне :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот analizatorka » 19 Фев 2016, 13:21

Само шейка си позволявам да консумирам от там, готин е. Кой знае какво има в него, дано многото лед да му е кусурът :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот Krum » 20 Апр 2016, 09:24

klara написа:
rabotnata pchela написа:Точно така е, като не искаш да си купуваш не си купувай, който иска да си чука главата и да яде. Ние не ядем такива гадости, предпочитам за да си правя хамбургерите. :mrgreen:


И аз си ги правя и стават страхотни! Слагам каквото ми хрумне :grin:

Мда, стават по-вкусни, но пък питките на макдоналдс са яки, незнайно с какви съставки вътре. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот balsam » 20 Апр 2016, 14:41

Гнусотии, но винаги е пълно на техните щандове.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Гнусотии в Макдоналдс

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Апр 2016, 15:02

Krum написа:
klara написа:
rabotnata pchela написа:Точно така е, като не искаш да си купуваш не си купувай, който иска да си чука главата и да яде. Ние не ядем такива гадости, предпочитам за да си правя хамбургерите. :mrgreen:


И аз си ги правя и стават страхотни! Слагам каквото ми хрумне :grin:

Мда, стават по-вкусни, но пък питките на макдоналдс са яки, незнайно с какви съставки вътре. :roll:

И аз ги харесвам, но са много странни, факт. Не знам какви добавки слагат, но им се получава, винаги има много хора, които пазаруват редовно от техните магазини. А защо и как, само те си знаят, достигат този вкус.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron