Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот silver933 » 16 Яну 2015, 11:14

На 14 януари се провежда така наречения "Ден без панталони", чието начало е поставено през 2002г. в Ню Йорк. Единствената цел на това събитие е да бъде за забавление: :D

No_Pants_day.jpg
No_Pants_day.jpg (45.81 KiB) Прегледано 653 пъти

Единственото условие, за да се включите в така нареченото шествие е, да се качите в метрото без панталони (по бельо) и да се държите така, сякаш това е напълно нормално и естествено. :mrgreen:
На мен ми се вижда супер забавно наистина подобно събитие, а вие какво мислите? :?: Разбрах, че тази година няколко младежи са били глобени за непристойно поведение, въпреки, че са предупредили общината. :x Защо сме толкова консервативни, или пак ще го играем на американска омраза? :roll: Вие какво мислите за забавния Ден без пантални, бихте ли се включили в събитието, или ако видите някой участник в него как бихте реагирали, ще ви стане ли забавно или ще започнете да крещите за морал? :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот Rali_hr » 16 Яну 2015, 12:06

На мен ми се вижда много забавно, аз не бих се включила, но няма да ми пречи, ако някой го направи, разбира се в света вече е известна дата и се знае защо се прави, в България доста време ще мине докато се случи това, а и хората все още наистина мразим много всичко американско. Сякаш като си облечеш костюм или си събуеш панталона и си забравил историята си и всичко, но ние обичаме да сме гадняри. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот Snejna » 16 Яну 2015, 12:52

Весело звучи, но пък се чудя, с какъв акъл го правят на 14 януари голи, не им ли е студено?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот Kremiliya » 16 Яну 2015, 14:12

Супер е идеята, много забавно звучи, на мен ще ми е смешно ако видя такива хора.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот D-r Terziev » 16 Яну 2015, 14:35

Kremiliya написа:Супер е идеята, много забавно звучи, на мен ще ми е смешно ако видя такива хора.

Много хора са сковани без дрехи, а това е напълно нормално състояние, което даже може и да е секси. Дрехите са условност.
D-r Terziev
 
Мнения: 47
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:44

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Яну 2015, 15:04

Ако знаех и аз бих си свалила панталоните, но се чудя - само за метрото ли важи или мога така да си ходя на работа? :mrgreen: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот Mon_ton » 16 Яну 2015, 15:39

На мен ми се вижда забавно, вярно, че пак ще има хора, които да се оплакват от това, че сме взаимствали американски истории и колко е глупаво нали.. докато ние умния български народ нищо не сме направили, а лежим на стари лаври. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ден без панталони - събитието, направено само за забавление

Мнениеот Rali_hr » 18 Окт 2016, 12:32

Мен ме кефят, че имат смелостта сред зима да се изплющят без гащи, мнгоо забавен ден. :mrgreen: Не може да им се отрече на американците, че са пълни с нелудничави и в същото време много забавни и интересни идеи.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта