Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот maminka » 19 Яну 2015, 19:47

Току-що ми попадна една статия тук и останах страшно впечатлена. Става дума за нова болница в Сан Франциско, която предстои да бъде отркита и най-интересното в нея е, че в персонала са включени и тези приятели :D
image.jpg
image.jpg (22.87 KiB) Прегледано 564 пъти
мда, точно като от филм :shock: :shock:

Не съм сигурна, че съм приятно или неприятно изненадана, със смесени чувства съм все още и ми е съранно до колко качествени могат да бъдат услугите на роботите в болницата :o :roll:
Какво е вашето мнение, биха ли били качествени предоставените услуги, които ще извършват роботите и до колко може да им се има вяра според вас? :?:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот MollyDolly » 19 Яну 2015, 19:51

Е, ти да не мислиш, че в един момент е възможно наистина да оживеят :mrgreen: :mrgreen: щом хората са хвърлили толкова средства, за да се закупят е повече от ясно, че биха били добра работна ръка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот Kaya » 20 Яну 2015, 11:02

Супер, на мен ми звучи много добре, дори за България ще е идеално ако има такива роботи, предполагам, че трудно ще ги научат на корупция :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот Lilly_milly » 20 Яну 2015, 13:10

Kaya написа:Супер, на мен ми звучи много добре, дори за България ще е идеално ако има такива роботи, предполагам, че трудно ще ги научат на корупция :)

Хахах да, точно на това трудно ще ги научат, но има някаква опция да ви вземат :D
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот donni » 20 Яну 2015, 14:49

А защо не се наемат хора, няма достатъчно работна ръка или заплатите за тази длъжност са достатъчно ниски, та да няма желаещи? :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот Malina » 20 Яну 2015, 15:24

donni написа:А защо не се наемат хора, няма достатъчно работна ръка или заплатите за тази длъжност са достатъчно ниски, та да няма желаещи? :roll:

В Сан Франциско надали стои въпросът с парите, само в България се подиграват с труда на хората, не само в медицината ами изобщо. мисля си, че няма лошо да има роботи, но не бива да извършват твърде много дейности :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот vanusha » 29 Авг 2017, 14:02

Туко виж няма толкова много лошо отношение, сигурно ще е добре да има и няколко такива болници и при нас, че нашия персонал има нужда малко да му се ограничи "човечността".
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот Malina » 30 Авг 2017, 10:47

donni написа:А защо не се наемат хора, няма достатъчно работна ръка или заплатите за тази длъжност са достатъчно ниски, та да няма желаещи? :roll:

Защшото роботите не се разболяват, не излизат в болничен, в майчинство, в отпуска, не искат всеки месец да им се плащат осигуровките. :) голяма възвръщаемост има инвестицията да се сложи робот на това място.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Болница с роботи, какво мнение ще споделите?

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Авг 2017, 13:53

Не бих се учудила, отдавна повдигат въпроса, че роботите ще заменят хората на много длъжности.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта