Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Lollipop » 05 Мар 2015, 12:30

Andrey написа:Дали могат да се направят в различен вкус? Кокосови как се правят?

Аз си мисля с кокосово масло дали ще успея да направя и как ли ще се получат? :) Сигурно ще са сууупер вкусни, мисля че могат да се получат и с разни подправки сладки като карамфил, канела,.. знам ли друго какво, но е кофти да се слагат разни изкуствени ароматизатори.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Мар 2015, 16:16

А как ад ги направим шарени без да използваме твърде много боклуци? :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Elica » 05 Мар 2015, 17:20

rabotnata pchela написа:А как ад ги направим шарени без да използваме твърде много боклуци? :(

А не чак толкова надали можеш да докараш без оцветители и ароматизатори.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот mix_twix » 01 Сеп 2015, 14:13

и аз не мисля, че могат да станат най-много карамелизирани да си направиш, които са супер вкусни по принци :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Lili_pili » 01 Сеп 2015, 14:21

На мен ми харесват много пуканките с шарена сол и такива си правя, макар че с новите модерни пуканки няма как да се получи или по-скоро не е чак толкова лесно. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Elica » 08 Сеп 2015, 16:41

Lili_pili написа:На мен ми харесват много пуканките с шарена сол и такива си правя, макар че с новите модерни пуканки няма как да се получи или по-скоро не е чак толкова лесно. :)

И на мен ми харесват, но да не се лъжем, пуканкиет от микровълнова са адски вкусни! :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Rali_hr » 09 Сеп 2015, 09:19

Някои правят палачинки с кисело мляко, но на мен не ми харесват сякаш, вие имате ли такава рецепта, получават се малко глетави отвътре.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот mix_twix » 09 Сеп 2015, 11:27

Сега се замислих, че сигурно на времето хората са ползвали мас за пуканките и предпоалгам самардала, сигурно е било супер вкусно! :mrgreen: Не знам дали ще са здравословни, макар че имат твърдения, че животинската мас се разгражда по-лесно от организма. :roll:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Pipilota » 09 Сеп 2015, 14:06

mix_twix написа:Сега се замислих, че сигурно на времето хората са ползвали мас за пуканките и предпоалгам самардала, сигурно е било супер вкусно! :mrgreen: Не знам дали ще са здравословни, макар че имат твърдения, че животинската мас се разгражда по-лесно от организма. :roll:

Сигурно са били вкусни, не съм се сетила да пробвам, склонна съм да вярвам, че са добри, все пак наситина преди са готвили главно с такива неща ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Здравословни начини да приготвяме различни вкусове пуканки вкъщи – какви идеи ще дадете?

Мнениеот Rali_hr » 11 Ное 2015, 16:16

Пробвах с мас, искам да ви кажа, че стават жестоки просто. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта