Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Lollipop » 23 Яну 2015, 21:38

хехе, ех с тези модерни телефони бе! :)) Уморихте ме, я си вземете по един обикновен с копчета, с какво го почиствахте? :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Kaya » 24 Яну 2015, 11:10

Lollipop написа:хехе, ех с тези модерни телефони бе! :)) Уморихте ме, я си вземете по един обикновен с копчета, с какво го почиствахте? :)

Те вече такива трудно се намират в наши дни :))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2015, 12:38

Аз го бърша само с мокра кърпичка, с нищо друго не съм го бърсала, нито съм чула някой да си бърше телефона с нещо специално :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот mix_twix » 10 Мар 2015, 12:37

Взел съм си един разтвор за телевизора и монитора, пръскам с него и телефона си от време на време, но не мога да кажа, че съм особено стриктен в почистването му. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Локумът » 06 Дек 2016, 11:57

Важно е да се почивства, не забравяйте, че постоянно го пипате, а къде ли не са били ръцете ви! Най-често се носи и в тоалетната, а от там вие си миете ръцете, ама телефона не се мие, нали? Тъй че намерете начини, да го почиствате. Факта, че е с цял дисплей дори облекчава, защото може да си го почиствате, без да се притеснявате, че нещо е влезнало между копчетата. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Pipilota » 06 Дек 2016, 14:50

Аз си го почиствамс кърпичка със спирт, колкото да се овлажни, че да избия тея микроби, защото наистина като знам къде ми е бил телефона ми става лошо, като си представя, че с него сядам на масата... :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот silver933 » 07 Дек 2016, 13:03

Pipilota написа:Аз си го почиствамс кърпичка със спирт, колкото да се овлажни, че да избия тея микроби, защото наистина като знам къде ми е бил телефона ми става лошо, като си представя, че с него сядам на масата... :mrgreen:

много идейно за спирта, аз ползвам само мокра кърпа, далеч недостатъчно, спирта ми 'ареса. :wink: Довечера ще го полея с ракия и ще го изчистя.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Pipilota » 07 Дек 2016, 16:08

silver933 написа:
Pipilota написа:Аз си го почиствамс кърпичка със спирт, колкото да се овлажни, че да избия тея микроби, защото наистина като знам къде ми е бил телефона ми става лошо, като си представя, че с него сядам на масата... :mrgreen:

много идейно за спирта, аз ползвам само мокра кърпа, далеч недостатъчно, спирта ми 'ареса. :wink: Довечера ще го полея с ракия и ще го изчистя.

О, да да! Аз моя си го нося дори в тоалетната, предполагам, както много други, така че задължително със спирт, ракия, водка или друг концдентрат няма да му навреди. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот rose_92 » 21 Дек 2016, 02:00

Какво правите с телефоните в тоалетната??? :lol: :lol: :lol:
Аз наскоро си купих едни кърпички за почистване на телефони,лаптопи и такива неща от Джъмбо. Иначе преди това с мокри кърпички си ги чистех. Не знам колко помагат ама пак е по-добре от нищо.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот pravilno » 21 Дек 2016, 10:07

Че определено имат нужда телефоните от почистване, имат. Но не е достатъчно само отвън да го позабършеш. Затова го давам да ми го почистят един път в месеца. Ако знаете колко гадости се събират! С мокрите кърпи се притеснявам да не му направя нещо, да се овлажни и да сдаде багажа, защото има едни много напоени, направо като ги изстискаш и тече от тях.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта