Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот LaCoquine » 20 Яну 2015, 16:51

Колкото и да не ни се иска на двамата с мъжа ми единствената комуникация със света ни е телефонът, нямаме време да се застояваме пред компютър и подобни. :!:
Така де, но и синът ни му е любима играчка телефонът, но моя или този на баща му, а когато и двамата разменяме по някоя дума с приятели във Фейсбук, детето не е така кротко като това, :D
cell-phone.jpg
cell-phone.jpg (16.16 KiB) Прегледано 3742 пъти
нашето се катери по нас и държи на играчката си :x

Наскоро се усетих как мобилния е постоянно в ръцете ми, докато съм в метрото, докато вървя към работа или към градинката на детето. :| Най-лошото е след това, че всичката тази полепнала мръсотия се допира до детето и до ръцете ни отново :x и си мисля, че ще е добре да го почиствам след като се прибера у дома, за да съм спокойна, че няма детето да го налапа или да да налапа ръцете си, след като го е пипал. :evil:

Ама нямам абсолютно никаква идея с какво мога да почиствам мобилния си телефона :roll: мократа кърпичка ми се вижда крайно недостатъчна :idea: вие какви тактики за почистване на мобилния ще предложите?
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Локумът » 20 Яну 2015, 17:04

Аз използвам разтвори за почистване, продават ги по магазините за техника, много съм доволен от този на Филипс ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот magda » 20 Яну 2015, 17:05

добра идея е да се почиства телефона, дори и да си без деца, все пак го допираш до лицето си :oops:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Andrey » 20 Яну 2015, 17:11

С мокри кърпи не го почиствам, защото се овлажнява твърде много. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Burborino » 20 Яну 2015, 18:11

Локумът написа:Аз използвам разтвори за почистване, продават ги по магазините за техника, много съм доволен от този на Филипс ;)

И аз съм доволна от този на Филипс.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Pipilota » 20 Яну 2015, 22:13

С нищо не го почиствам честно да ви кажа, сякаш все си го забърсвам с обикновени неща :)) кърпички, мокри, сухи и т.н. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот silver933 » 20 Яну 2015, 23:44

magda написа:добра идея е да се почиства телефона, дори и да си без деца, все пак го допираш до лицето си :oops:

То да е само до лицето бива, а последните моди са телефона да се носи в тоалетната, после може и да го захванеш в устни за по-секси снимка и работата става направо сложна. :lol: Според мен със спирт не е зле да се бърше целия телефон хахаха :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Kaya » 21 Яну 2015, 11:43

Моят телефон е от хубавите телефони с копчета и няма нужда постоянно да го чистя с нещо, стои си в чантата ми и рядко го вадя от там, само ако трябва да го ползвам. Забърсвам го професионално в крачола. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот Nightmare » 23 Яну 2015, 16:32

Аз го почиствам с кърпичката си за очила и със същото спрейче, мисля е достатъчно дезинфекциран
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Почиствате ли мобилния си телефон, а с какво?

Мнениеот S_Milenska » 23 Яну 2015, 16:49

Nightmare написа:Аз го почиствам с кърпичката си за очила и със същото спрейче, мисля е достатъчно дезинфекциран

Това е супер добра идея обаче, не съм се сещала да го приложа и аз :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта