Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот mangusta » 10 Авг 2015, 14:10

Rali_hr написа:На мен ми се струва това много натоварващо за организма, по-добре да се хапват плодове и зеленчуци повече, отколкото повече месо.

Ами много зависи до организма и до вкуса, аз не мога да си представя в това време от годината да ям само месо, предпочитам свежи плодове или зеленчуци, отколкото месо, вкусно е, но въпреки това ми е ту мъч за жегите...
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот Kremiliya » 10 Авг 2015, 15:12

Зависи от месото, аз обичам да си похапвам но определено не е за всеки ден. Но ми прави впечатление, че ако не са салатите, то ястията за това време на годината са доста мазни!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот dessiblond » 17 Авг 2015, 17:04

Kremiliya написа:Зависи от месото, аз обичам да си похапвам но определено не е за всеки ден. Но ми прави впечатление, че ако не са салатите, то ястията за това време на годината са доста мазни!

На мен ми допадат много салатите с пилешко, първо, че хапвам съвсем малко и вече си сит, второ, че не е необходимо да готвиш някакви мазни меса, просто печеш за 3-4 мин на скарата, особено ако е тънко филенце и скок в зелената салата или пък при краставичките хихи ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Сеп 2015, 11:05

Сега съм на деита и точно днес съм на месо (пилешки бутчета), надявам се да има положителен ефект точно този вид хапване.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот Kaya » 04 Сеп 2015, 09:11

rabotnata pchela написа:Сега съм на деита и точно днес съм на месо (пилешки бутчета), надявам се да има положителен ефект точно този вид хапване.

На мен напоследък никавки диети не ми помагат, качвам килограми, нищо не мога да сваля, ужас е.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Сеп 2015, 14:18

Kaya написа:
rabotnata pchela написа:Сега съм на деита и точно днес съм на месо (пилешки бутчета), надявам се да има положителен ефект точно този вид хапване.

На мен напоследък никавки диети не ми помагат, качвам килограми, нищо не мога да сваля, ужас е.

Може нещо на хормонално ниво да не е наред с тебе, след като не успяваш да свалиш нищо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот annydance » 29 Дек 2015, 13:40

rabotnata pchela написа:
Kaya написа:
rabotnata pchela написа:Сега съм на деита и точно днес съм на месо (пилешки бутчета), надявам се да има положителен ефект точно този вид хапване.

На мен напоследък никавки диети не ми помагат, качвам килограми, нищо не мога да сваля, ужас е.

Може нещо на хормонално ниво да не е наред с тебе, след като не успяваш да свалиш нищо.

Напълно възможно е, особено ако не си променила начина си на живот, а качваш, тогава е сигурно, че има нещо нередно и е добре първо да провериш хормоните.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот Локумът » 26 Апр 2017, 10:09

Ако и начина на живот е такъв, че върви към покачване на килограми, може и самото хранене да не е правилно. Най-добре е да се ядат полезни и здравословни неща, малко въглехидрати, повече протеини и мазнини, защото те спомагат топенето на мазнини. Въглехидрати около 20% от дневното меню е предостатъчно.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Апр 2017, 12:32

Локумът написа:Ако и начина на живот е такъв, че върви към покачване на килограми, може и самото хранене да не е правилно. Най-добре е да се ядат полезни и здравословни неща, малко въглехидрати, повече протеини и мазнини, защото те спомагат топенето на мазнини. Въглехидрати около 20% от дневното меню е предостатъчно.

Забаелязала съм, че като сме на диета, много високо дигаме въглехидратите. :shock: И може би това е основен пробелм, а мазнините особено ако са добри мазнини - от риба, авокадо,маслини, зехтин, могат да направят чудеса са тялото.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Увеличаваме мазнините в диетата си и топим килограми?

Мнениеот Rali_hr » 06 Юни 2017, 14:59

За диета трябва да се намалят въглехидратите и трябва да се ядат главно месо и зеленчуци и мазнини, но добри - авокадо, риба и подобни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта