Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот niya_mazova » 21 Яну 2015, 17:53

Преди години съм правила йога, но не съм забелязала да има някаква промяна в сексуалния ми живот. Скоро ми попадна статия, в която се твърдеше, че някои от асаните или йога упражненията могат да подобрят точно тази приятна част от ежедневието ни. :roll:

Давам пример с едно йога упражнение, което е доста разпространено, но до сега никой не ми се е похвалил, че е подобрил чрез него сексуалния си живот,
yoga.jpg
yoga.jpg (17.51 KiB) Прегледано 1337 пъти
може би е редно да се правят всички упражнения едно след друго, като в главата ти е точно тази определена мисъл, за да даде очаквания ефект? :roll:

Вие опитвали ли сте да правите тези йога упражнения с тази конкретна цел - подобряване на сексуалния си живот, какъв беше ефекта при вас, :?: в какво точно се изявяваше промяната? :?: :roll: Много съм любопитна за тези неща, обикновено хората по тези йога клубове не говорят за тях или аз поне с такова впечатление съм останала, а трябва :idea: :)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот penny » 21 Яну 2015, 17:57

Не съм голям привърженик на източните философии, нито на йогата, а как може чрез тези упражнения да се подобри точно това.... нямам идея, да си призная направо, че не ми се вярва!!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот Pipilota » 22 Яну 2015, 10:47

Ако станем достатъчно пластични в йогата, мисля си, че мъжете много ще ни се лепят, тъй че 100% ще се подобри сексуалния ни живот хаха :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Яну 2015, 15:56

Pipilota написа:Ако станем достатъчно пластични в йогата, мисля си, че мъжете много ще ни се лепят, тъй че 100% ще се подобри сексуалния ни живот хаха :)

Да, добре дошло за мъжете, те харесват гъвкавите жени. Иначе като цяло бих казала ДА но не го отдавам точно на йогата, а като цяло, когато правим упражнения се чувстваме по-добре и по-пълноценни и по-секси ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот Mon_ton » 22 Яну 2015, 16:05

Интересно твърдение, не съм се замисляла досега, може и да е от полза, трябва да ги пробвам тези пози, после ще докладвам, хихи :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Яну 2015, 17:52

О, да аз ходих на йога преди години и точно тогава заченахме дъщеря ми, либидото ми беше спаднало доста след първото раждане и йогата ми помогна да се преборя с това ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот mix_twix » 23 Яну 2015, 11:24

Напълно реално и възможно е, ако жена ми се научи да си слага крака на врата със сигурност това много ще подобри сексуалния ни живот. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот silver933 » 23 Яну 2015, 17:05

mix_twix написа:Напълно реално и възможно е, ако жена ми се научи да си слага крака на врата със сигурност това много ще подобри сексуалния ни живот. :mrgreen:

Аз съм на същото мнение, със сигурност гъвкавостта и йогата като цяло могат да направят много семейства щастливи! :) :twisted:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот sofi_black » 23 Яну 2015, 17:21

не мисля, че йогата толкова влияе върху самия акт, а по-скоро до сексуалната енергията, която отприщваме в себе си
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Смятате ли за възможно да подобрим сексуалния си живот с йога упражнения?

Мнениеот Kaya » 23 Яну 2015, 21:16

sofi_black написа:не мисля, че йогата толкова влияе върху самия акт, а по-скоро до сексуалната енергията, която отприщваме в себе си

Аз пък изобщо не вярвам в тези енергии, малко като гадаене ми звучат тея йога енергии и как някой си ги усеща, пфф :))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта